Kredyty i pożyczki bez zdolności nie istnieją

30 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Kredyty i pożyczki bez zdolności nie istnieją. To tylko hasło marketingowe wymyślone głównie przez parabanki. W dzisiejszych czasach, kiedy dostęp do kredytów i pożyczek jest znacznie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej, wiele instytucji finansowych stara się przyciągnąć klientów obietnicą szybkiego i łatwego uzyskania kredytu bez sprawdzania zdolności kredytowej. Niestety, takie obietnice są zwykle zbyt piękne, aby były prawdziwe.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 27.186,17 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zdolność kredytowa to kluczowy czynnik, który decyduje o możliwości spłaty zobowiązań finansowych

Kredyty i pożyczki bez zdolności

Banki i instytucje finansowe muszą przeprowadzić dokładną ocenę zdolności kredytowej każdego klienta przed udzieleniem kredytu czy pożyczki. Główne czynniki brane pod uwagę to źródło dochodów, wysokość zarobków, inne zobowiązania finansowe oraz historia kredytowa. Te informacje pozwalają na ocenę ryzyka związanego z udzieleniem kredytu i są niezbędne do podjęcia odpowiedniej decyzji.

Wielu klientów może się zastanawiać, dlaczego zatem parabanki i inne instytucje oferujące kredyty bez zdolności kredytowej w ogóle istnieją. Często są to po prostu firmy, które specjalizują się w udzielaniu kredytów na bardzo wysokie oprocentowanie. Tego rodzaju instytucje są bardziej skłonne do ryzyka, wynikającego z braku oceny zdolności kredytowej klienta, ponieważ mają nadzieję na większe zyski z tytułu pobranych odsetek. Bardzo ważne jest, aby być świadomym ryzyka związanego z kredytami bez zdolności kredytowej.

Ponadto, nieodpowiedzialne zaciąganie takiego kredytu może prowadzić do pogorszenia zdolności kredytowej, co utrudni uzyskanie przyszłych pożyczek czy kredytów od bardziej renomowanych instytucji.

Nieodpowiedzialne zaciąganie kredytu doprowadziło klientkę do Sądu Rejonowego

Kredyty i pożyczki bez zdolności

Broniliśmy klienta, który zdecydował się na kredyty i pożyczki bez zdolności. Nie zdawał sobie sprawy tego, że nawet niewielkie koszta mogą doprowadzić go do spirali zadłużenia. Kiedy otrzymał nakaz zapłaty z Sądu Rejonowego doskonale wiedział, jakie będą konsekwencje, jeśli nie zacznie z tym nic robić. Zgłosił się do naszej kancelarii po pomoc. Trzeba było go wyciągnąć z finansowych opresji i pozwolić żyć normalnie. Naszym zadaniem była skuteczna obrona procesowa klienta oraz sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd Rejonowy nie miał najmniejszych wątpliwości co do naszych kompetencji i oddalił powództwo w całości. Powód nie miał z nami żadnych szans. Dodatkowo brak kosztów procesu i brak odsetek spowodowały, że klient mógł wreszcie odetchnąć z ulgą. Dlatego tak ważne jest, aby przed zaciągnięciem jakiegokolwiek kredytu dokładnie zrozumieć warunki umowy oraz skonsultować się z profesjonalistą, takim jak najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi. Nie podpisujcie wszystkiego, ponieważ później są problemy większe niż byście się mogli tego spodziewać.

Odpowiedzialne zarządzanie finansami, terminowe spłacanie zobowiązań oraz utrzymanie dobrej zdolności kredytowej jest kluczowe dla zapewnienia sobie stabilnej sytuacji finansowej i możliwości uzyskania korzystniejszych warunków kredytowych w przyszłości.

Podsumowując, kredyty i pożyczki bez zdolności, to jedynie hasło marketingowe

W rzeczywistości, zdolność kredytowa jest kluczowym czynnikiem branym pod uwagę przez banki i instytucje finansowe przed udzieleniem kredytu lub pożyczki. Odpowiedzialne zarządzanie finansami oraz skonsultowanie się z profesjonalistą jest kluczowe dla uniknięcia pułapek związanych z takimi kredytami. Bądźmy świadomi swojej zdolności kredytowej i dokonujmy mądrych wyborów.

Nie zostawiajcie nigdy sądowego nakazu zapłaty na później. Z Sądem nie ma już zabawy. To bardzo poważna instytucja. Pamiętajcie, że ostateczna decyzja zawsze należy do sądu. Nasza kancelaria broni swoich klientów oraz pomaga wydostać się z pułapki zadłużenia ale decyzja zawsze będzie po stronie sądu. Zapomnij wreszcie o długach oraz o problemach. Weź sprawy w swoje ręce i skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj. Nie zawiedziemy Cię.


Oddłużanie z najlepszą kancelarią

Oddłużanie z najlepszą kancelarią ma sens. Jesteśmy najlepszą Kancelarią Oddłużeniową w Polsce i oddłużanie mamy w jednym palcu. Oddłużanie z najlepszą kancelarią to proces, który może okazać się niezwykle trudny i skomplikowany…

Powództwo Solven trafia do sądu

Solven Finance negatywnie odpowiadał na reklamacje składne przez Panią Brygidę. Zdaniem naszej Klientki wpłaty dokonane na poczet spłaty pożyczki nie zostały prawidłowo zaksięgowane. Niestety, firma Solven kompletnie nie reagowała. Kiedy sąd zapoznał…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyty i pożyczki bez zdolności

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget