Pożyczka pozabankowa i spirala długów

23 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Bezdyskusyjnie pętla zadłużenia może doprowadzić nawet do całkowitej niewypłacalności, która skończy się ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. Oczywiście na szczęście dla zadłużonych w naszej kancelarii mamy sposoby, aby do tego nie dopuścić. Z pewnością pożyczka pozabankowa i spirala długów mają ze sobą dużo wspólnego, Istotnie to właśnie tego typu zobowiązania najczęściej napędzają zadłużenie nawet do kilkudziesięciu różnych długów. Dlatego najlepiej w ogóle nie wchodzić w tego typu pożyczanie i nie sprowadzać na siebie poważnych kłopotów finansowych. Niestety, kiedy już mleko się rozlało i wpadliśmy w długi, musimy jak najszybciej podjąć właściwe kroki, aby faktycznie upadłość nie okazała się jedynym rozwiązaniem. Bez wątpienia pozwany o zapłatę przez RK Recovery zrozumiał to na tyle szybko, że możemy go oddłużać procesowo, negocjacyjnie i odzyskowo. Ponieważ nasza reprezentacja w sądzie i w tej sprawie przyniosła sukces procesowy, ponownie zmniejszyliśmy zadłużenie Klienta.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
3.543,03 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka pozabankowa i spirala długów? Tego typu zobowiązania tworzą zadłużenie

Pożyczka pozabankowa i spirala długów

Tak naprawdę osobę, która wpadła w spiralę długów zrozumieją mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej i ktoś, kto znajduje się lub znajdował się w podobnej sytuacji. Niewątpliwie jest to ekstremalny rodzaj zadłużenia, który wymaga ogromu pracy ze strony naszych ekspertów, jak i od samego dłużnika. Bezsprzecznie pożyczka pozabankowa i spirala długów to zgrany, wybuchowy duet, który dosłownie wysadzi w powietrze każdego. Istotnie nie ma mocnych, aby kilkanaście czy kilkadziesiąt niezamkniętych długów, nie postawiło naszego życia na głowie. W związku z tym, żeli już cos takiego się przydarzy, natychmiast potrzebujesz specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Wiemy, że posianie długów to bardzo ciężkie doświadczenie i wielu zadłużonym ciężko się pozbierać. Z pewnością do tego wszystkiego dokłada się windykacja, która naprawdę czasami jest wykańczająca. Istotnie szczególnie dotkliwie odczuwają ją osoby, które mają dużo niezamkniętych zobowiązań. Bez wątpienia niespłacona pożyczka pozabankowa i spirala długów to koszmar jak z horror, a nawet gorszy. W filmie mamy wymyślone sytuacja, a tutaj wszystko dzieje się naprawdę, ale My znamy sposoby, aby to zatrzymać. Dlatego nie spisuj swojego życia na straty i skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową. Zobaczysz, że znajdziemy sposób na Twoje długi.

Ci, którzy decydują się na korzystanie z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu, naprawdę stoją na wygranej pozycji. Niewątpliwie otrzymują od całego naszego zespołu wsparcie na najwyższym poziomie. Istotnie z czasem każda niespłacona pożyczka pozabankowa i spirala długów, stają się tylko złym wspomnieniem. Oczywiście cieszy nas także to, że nasi Klienci dużo się od nas uczą, co wykorzystują w dalszym życiu. Z pewnością zupełnie inaczej patrzą na wydawanie pieniędzy, które po prostu kontrolują. Wiedzą, gdzie mogą zaoszczędzić i rozumieją zasady dobrego gospodarowania domowym budżetem.

Pożyczka pozabankowa i spirala długów nie musi oznaczać życia z komornikiem

Kiedy Twój dług trafia do sądu, a ten wydaje i doręcza nakaz zapłaty, nigdy nie chowaj go do szuflady. Istotnie działaj tak jak pozwany przez RK Recovery i przekaż swoją obronę w nasze ręce. Bez wątpienia przeterminowana pożyczka pozabankowa i spirala długów to nie zabawa i wymaga uwagi specjalistów takich jak My. Przede wszystkim znamy się na tym, co robimy i solidnie podchodzimy do każdej sprawy. A tej prezentowanej dzisiaj, osiągnęliśmy kolejny sukces procesowy. Poniżej prezentujemy wyrok oddalający powództwo RK Recovery, wydany przez sąd.


Pomoc dla ludzi zadłużonych wymaga profesjonalizmu

Zapamiętaj raz na zawsze, że przedstawiciel banku czy firmy pożyczkowej nie jest Twoim przyjacielem. Oczywiście prezentując ofertę, udaje dobrego wujka, ponieważ na Tobie zarabia. Dlatego nie wierz w jego zapewnianie, że właśnie…

Skuteczne oddłużanie osób prywatnych

Cieszymy się, kiedy widzimy jak nasi Klienci wychodzą z długów. Bez wątpienia skuteczne oddłużanie osób prywatnych jest tym, co robimy najlepiej. Oczywiście pozwana przez Innovatio Risk Solutions, też zmniejsza swoje zadłużenie. Istotnie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka pozabankowa i spirala długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget