Dostałem nakaz zapłaty co robić?

Rozmawiając z nowymi Klientami, ustalamy nie tylko zasady współpracy, ale także plan oddłużania. Istotnie słyszymy wystraszonych dłużników, którzy pytają: „ Dostałem nakaz zapłaty co robić?” Oczywiście nikogo z nas nie zaskakuje takie pytanie, gdyż wiemy, że odebranie tego orzeczenia oznacza, że należy działać szybko. Ponieważ czas na wniesienie sprzeciwu to tylko 14 dni od dnia odebrania przesyłki z sądu, nie należy zwlekać, aby nie odebrać sobie szansy na skuteczną obronę. Zgłaszają się do nas osoby, którym wydaje się, że po przekroczeniu tego terminu, kancelaria prawna będzie jednak mogła coś zrobić. Z pewnością w sytuacji, kiedy doręczenie było prawidłowe, żadne czynności nie pomogą, a nakaz się uprawomocni. Dlatego pamiętajcie Państwo, że My nie stoimy ponad prawem i nie zwlekajcie, aby potem tego nie żałować. Niewątpliwie Pan Mateusz nie popełnił tego błędu i szybko nawiązał współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową. W rezultacie skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia powoda i wygraliśmy spór o zapłatę.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
2.500,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dostałem nakaz zapłaty co robić? Panikę zostaw na boku!

Codziennie odbywamy wiele bezpośrednich spotkań z Klientami, odpisujemy na wiele maili i prowadzimy dziesiątki długich rozmów telefonicznych. Niewątpliwie najczęściej przejawia się obawa, że komornik rozpocznie działania egzekucyjne oraz lęk przez sądem. Istotnie to wszystko sprawia, że rozmawiamy z przerażonymi, zagubionymi ludźmi, którzy rozpaczliwie potrzebują pomocy. Niewątpliwie pytanie: „Dostałem nakaz zapłaty co robić?” jest jednym z najczęstszych, które jest nam zadawane. Oczywiście mamy tutaj jedną, właściwą odpowiedź, czyli bronić się.

Dostałem nakaz zapłaty co robić

Zadłużeni, którzy kontaktują się z naszą kancelarią, szukają porady i realnego wsparcia ze strony naszych specjalistów od oddłużania. Oczywiście znamy odpowiedź na zadawane przez nich pytanie: „Panie mecenasie, dostałem nakaz zapłaty co robić?” Przede wszystkim zalecamy jak najszybsze przesłanie mailem skaów odebranych dokumentów, abyśmy mogli poddać je analizie. Z pewnością rozmowa z pozwaną osoba jest dla nas bardzo cenna, ale właśnie to te dokumenty powiedzą nam wszystko o danej sprawie. Istotnie bez nich My też czujemy się jak bezbronne dziecko, które nie wie, jak powinno się zachować. Bez wątpienia w naszej pracy opieramy się na faktach, które pokazują, w którym kierunku powinniśmy pójść.

Pamiętaj, że kiedy Twoje sprawy związane z długami są na etapie sądowym, musisz obowiązkowo odbierać korespondencję z sądu. Oczywiście zapoznanie się z nią nie wystarczy, aby uniknąć spotkania z komornikiem. Z pewnością także samo ubolewanie nad tym, że dostałem nakaz zapłaty co robić, żeby uniknąć egzekucji, też nic nie da. Przede wszystkim musisz zdawać sobie sprawę, że każde pismo z sądu należy pokazać mecenasowi, który zna się na oddłużaniu. Bez wątpienia on będzie widział, jak właściwie na nie zareagować. W związku z tym, nie bij się z myślami tylko, czym prędzej skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową.

Broń się z pomocą mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej

Z pewnością nasz Klient uniknie paniki przy kolejnej swojej sprawie, która trafi do sądu. Nie będzie zatrwożony: „Dostałem nakaz zapłaty co robić?” Istotnie Pan Mateusz już wie, że w takiej sytuacji należy jak najszybciej przekazać otrzymane dokumenty do naszej kancelarii. Po dokonaniu ich analizy, wniesiemy merytorycznie uargumentowany sprzeciw od nakazu zapłaty i podważymy zasadność powództwa tak, jak to miało miejsce w prezentowanej sprawie. W rezultacie mamy kolejny sukces procesowy. Gdzie Alektum Capital przegrało w sądzie sprawę o zapłatę .


Ile kosztuje dobry adwokat?

Ile kosztuje dobry adwokat? To pytanie, które wielu z nas zadaje sobie w wypadku napotkania trudności prawnych. Czy warto zainwestować w usługi adwokackie? Czy są one na naszym poziomie finansowym? Dziś rozwiejemy…

Oddłużanie kancelaria prawna w Łodzi

Zdajemy sobie sprawę, że kiedy decydujesz się na specjalistyczną pomoc prawną oczekujesz, że zostanie ona profesjonalnie poprowadzona. Dlatego oddłużanie kancelaria prawna w Łodzi, czyli nasz Portal Dłużnika, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Pana Aleksandra…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dostałem nakaz zapłaty co robić