Kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów

18 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Banki oferują konsumentom finansowania, które pozwalają na zakup nie tylko nieruchomości. Istotnie bardzo popularne kredyty konsumenckie stanowią dla wielu z nas duże wsparcie. Oczywiście zanim otrzymamy pieniądze od banku, ten dokładnie sprawdza naszą zdolność kredytową, oceniając w ten sposób potencjalne ryzyko finansowe. Z pewnością po pozytywnym przejściu weryfikacji, możemy liczyć na pieniądze. Niewątpliwie czasami zdarza się, że nasza sytuacją ulega pogorszeniu i wówczas, pojawiają się komplikacje, które mogą nawet skończyć się egzekucją. Bez wątpienia kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów bardzo często pozwala uwolnić się od egzekucji. Chociaż antywindykacja na tym etapie nie jest prosta, jednak prowadzimy z sukcesami i takie sprawy. Bez wątpienia pozwany o zapłatę przez Alior Bank, może odetchnąć z ulgą, ponieważ jego sprawa wygląda zupełnie inaczej. W imieniu Klienta zareagowaliśmy na wydany nakaz zapłaty skutecznie wnosząc sprzeciw. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił całe roszczenie Alior Banku.    

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
2.489,10 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów, to niezastąpione wsparcie

kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów

Nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy za rok, dwa nie zmieni się nasza sytuacja finansowa. Niewątpliwie w tym zakresie jest wiele niewiadomych i nawet bank, sprawdzają naszą zdolność kredytową, nie jest w stanie uniknąć ryzyka. Z pewnością zdarza się, ze na przykład z powodu utraty pracy, tracimy płynność finansową. Istotnie konsekwencją takiej sytuacji, są przeterminowane długi, które pozostawione same sobie, najczęściej trafiają do egzekucji. Bez wątpienia kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów, jest tym, co może przerwać ten fatalny ciąg zdarzeń. Dlatego tak często w naszym artykułach podkreślamy, aby nie poddawać się i walczyć na każdym etapie sprawy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że posiadanie przeterminowanych długów, albo komornika na karku, nie jest powodem do chwały. Z pewnością jednak należy odsunąć na bok wstyd i podjąć odpowiednie działania, aby wyjść z takiej sytuacji obronna ręką. Przede wszystkim kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów to najskuteczniejsze rozwiązanie na Twoje kłopoty. Istotnie w naszej kancelarii oddłużeniowej od dawna prowadzimy tego typu sprawy i musimy stwierdzić, że większość z nich zamykamy na korzyść Klientów. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy niestety nic nie możemy zrobić, ale na szczęście są to naprawdę jednostkowe przypadki.

Pamiętaj, że nasza kancelaria jest po to, aby pomagać w sprawach związanych z długami. Z pewnością nie możesz rezygnować ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, ponieważ tylko dzięki niej znowu zaczniesz cieszyć się każdym dniem. Bezsprzecznie kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów jest Ci bardzo potrzebna, dlatego skorzystaj z naszej konsultacji prawnej. Istotnie po analizie całej sytuacji powiemy, w jaki sposób możemy pomóc.

Kredyt z komornikiem pomoc profesjonalistów na każdym etapie sprawy

Na szczęście Pan Wiktor nie musi się już martwić, że przydarzy mu się egzekucja komornicza. Ponieważ nie zwlekał z podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy z naszą kancelarią oddłużeniową, podejmujemy odpowiednie działania w każdej sprawie. Istotnie tym razem reprezentowaliśmy Klienta w sądzie w sporze z Alior Bankiem. W rezultacie wygraliśmy tę sprawę, co potwierdza wydany wyrok. Ale Ty pamiętaj, że kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów z naszej kancelarii jest właśnie dla Ciebie.


Umorzenie postępowania windykacyjnego jest korzystne

Żyjemy w pędzie, skupiamy się na zarabianiu pieniędzy, które nie zawsze rozsądnie wydajemy. Niewątpliwie często nasz popyt przewyższa podaż gotówki, która posiadamy. W związku z tym występuje deficyt, który często uzupełniamy, zaciągając…

Wnosimy apelację i wygrywamy w sądzie II instancji

Pozwana o zapłatę przez Prosperial, przeszła razem z nami przez sądy obu instancji. Ponieważ sąd rejonowy przyznał rację firmie pożyczkowej i wydał wyrok zasądzający, musieliśmy działać dalej. Bez wątpienia nie zgadzaliśmy się…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

kredyt z komornikiem i pomoc profesjonalistów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget