Zastanawiasz się ile kosztuje adwokat od długów?

18 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Niestety nadal pokutuje opinia, że na pomoc prawną, mogą pozwolić sobie zamożne osoby. Bez wątpienia także bardzo krzywdzący osąd, że prawnicy zarabiają na nieszczęściu innych ludzi, jest bardzo niesprawiedliwy. Z pewnością i Ty zastanawiasz się ile kosztuje adwokat od długów, który poprowadziłby oddłużanie. Istotnie biorąc pod uwagę to, co napisaliśmy wyżej, możesz odczuwać zniechęcenie do korzystania z usług kancelarii. Przede wszystkim zasięgnij informacji u źródła i nie bazuj na zasłyszanych, fałszywych opiniach. Istotnie, jako kancelaria oddłużeniowa doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci nie posiadają nadmiaru pieniędzy. Dlatego zanim wydasz opinię, najpierw porozmawiaj z nami i poznaj warunki współpracy. Oczywiście pozwana o zapłatę 3.456,61 zł przez Efficenter tak właśnie zrobiła i została naszą Klientką. Ponieważ jest zadowolona z tego jak prowadzimy oddłużanie, broniliśmy ją z sukcesem nie tylko w sprawie prezentowanej dzisiaj, ale także w kilku innych. Jak widać, także i tą zadłużoną stać na nasze usługi.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.456,61 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Z pewnością zastanawiasz się ile kosztuje adwokat od długów?

ile kosztuje adwokat od długów

Wiemy także od naszych Klientów, że zanim nimi zostali, byli zniechęcani do tego, aby skorzystać z pomoc kancelarii prawnej. Z pewnością także i Ty siedzisz w domu i zastanawiasz się ile kosztuje adwokat od długów, który poprowadziłby oddłużanie. Oczywiście, aby rozwiać wszelkie wątpliwości jest tylko jeden sposób. Bez wątpienia weź słuchawkę telefonu i między godziną 8.00 a 16.00 zadzwoń na jeden z podanych poniżej numerów telefonów. W związku z tym, że na bieżąco czytamy maile przysyłane do naszej kancelarii, możesz także napisać o tym, co Cię nurtuje. Odezwiemy się jak najszybciej.

Nie wyolbrzymiaj kosztów, które mogą wiązać się z Twoim oddłużaniem. Z pewnością demonizowanie tego aspektu, może bardzo opóźnić rozpoczęcie procesu wychodzenia z długów. Istotnie wiemy, że zastanawiasz się ile kosztuje adwokat od długów i czy będzie Cię na niego stać. Przede wszystkim ze swojej strony chcemy zaznaczyć, że biorąc pod uwagę zakres proponowanych przez nas usług, nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Niewątpliwie zdajemy sobie sprawę, że pracujemy z osobami, które nie mają pieniędzy, dlatego zachowujemy zdrowy rozsądek.

Nie ma, co dyskutować z faktem, że udzielna przez nas pomoc prawna w oddłużaniu jest naprawdę skuteczna. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie zadowolimy wszystkich, a w szczególności tych, których obrona procesowa zakończyła się niepowodzeniem. Istotnie zawsze, kiedy podejmujemy się oddłużania procesowego, informujemy o ryzyku procesowym, które jest niezależne od nas. Jednocześnie wiemy także, że zastanawiasz się ile kosztuje adwokat od długów i czy rzeczywiście pomoże w redukcji zadłużenia. Znamy jedną odpowiedź, mianowicie skontaktuj się z nami a dowiesz się wszystkiego.

Ile kosztuje adwokat od długów? Jesteśmy przekonani, że stać Cię na nasze usługi

Dla nas sytuacja wygląda transparentnie. Oczywiście zamiast zastanawiać się ile kosztuje adwokat od długów, zrób to, co pozwana przez Efficenter. Z pewnością jeden telefon wystarczył, aby Pani Izabela została Klientką naszej najlepszej kancelarii oddłużeniowej. Istotnie prowadzimy jej oddłużanie i osiągamy sukcesy. Wygraliśmy w sądzie kolejną sprawę o zapłatę i ponownie zmniejszyliśmy zadłużenie.


Antywindykacja czyli oddłużanie

Zajmujemy się prowadzeniem spraw, które mają związek z długami. W związku z tym, każdy, kto ma jakiekolwiek kłopoty związane z regulowaniem zaciągniętych zobowiązań, może zwrócić się do nas po pomoc prawną. Istotnie…

Oddłużamy w sprawie z Alektum Capital

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Oczywiście może jest to prawda, ale jak żyć, kiedy ciągle ich brakuje. Bez wątpienia przekonała się o tym Pani Otylia, kiedy musiała liczyć każdą złotówkę,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

ile kosztuje adwokat od długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget