Profesjonalna pomoc zadłużonym firmom

15 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Proszę Państwa, w naszej kancelarii oddłużeniowej, działamy na rzecz wszystkich, którzy wpadli w długi. Oczywiście specjalistyczną pomoc prawną znajdują u nas nie tylko osoby fizyczne, ale także Ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Istotnie skuteczna i profesjonalna pomoc zadłużonym firmom jest tym, czym także się zajmujemy. Bez wątpienia jesteśmy otwarci na każde wyzwanie, które związane jest z długami. Dlatego nie boimy się prowadzenia spraw, gdzie stawką są ogromne pieniądze. Pomogliśmy już nie jednemu przedsiębiorcy uporządkować jego finanse. Niewątpliwie oddłużanie to dziedzina, w której czujemy się jak ryba w wodzie i w związku z tym, większość spraw kończymy na korzyść Klientów. A w prezentowanej sprawie z powództwa Recoverso nie walczyliśmy o setki tysięcy złotych, ale i tutaj, jak zawsze podeszliśmy do oddłużania bardzo solidnie. W rezultacie nasz mecenas skutecznie wykazał niezasadność podniesionego roszczenia. Reasumując, sąd oddalił nie tylko pretensję główną powoda, ale także wszystkie pozostałe koszty, których zapłaty domagała się spółka Recoverso.  

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
4.004,18 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Twoja firma potrzebuje oddłużania? Profesjonalna pomoc zadłużonym firmom istnieje

profesjonalna pomoc zadłużonym firmom

W naszej pracy zawsze stajemy po stronie zadłużonej osoby. Oczywiście wiemy, że są sytuacje, kiedy nie możemy pomóc tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Istotnie najlepiej jakby wszystkie prowadzone przez nas sprawy kończyły się wygranymi w sądach. Nie byłoby przegranych, upadłości konsumenckich i ugód na ratalną spłatę długów. Z pewnością możemy tylko o tym pomarzyć, ponieważ nigdzie na świecie nie ma kancelarii, która ma 100% skuteczności w oddłużaniu. Bezsprzecznie robimy wszystko dla naszych Klientów i także nasza profesjonalna pomoc zadłużonym firmom, pozwala na odbudowanie płynności finansowej.

Nie mamy zamiaru ukrywać, że jest ciężko nie tylko indywidualnym konsumentom, ale także tym, którzy mają swoją własną działalność. Istotnie nie można zapomnieć, że profesjonalna pomoc zadłużonym firmom także jest bardzo potrzebna. W dobie panującego kryzysu, niestety wielu przedsiębiorców, zamyka swoją działalność i pozostaje z długami. Oczywiście wówczas wkraczają nasi specjaliści od oddłużania i analizują całą sytuację. W rezultacie ustalają plan oddłużania, który przedstawiają do akceptacji Klientowi. Ponieważ jesteśmy praktykami, nie kończymy na tym współpracy. Z pewnością działamy aktywnie, aż do wyzerowania długu.

Posiadanie długów nie musi naznaczyć całego życia. Bez wątpienia możesz zrobić z nimi porządek, a cały nasz zespól specjalistów skutecznie w tym pomoże. W związku z tym, zbierz się w sobie i skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową. Istotnie skuteczna i profesjonalna pomoc zadłużonym firmom i osobom prywatnym jest tym, czym z sukcesami zajmujemy się od wielu lat.

Profesjonalna pomoc zadłużonym firmom i osobom fizycznym jest na wyciągniecie ręki

Z pewnością jesteśmy dumni, kiedy kończymy proces oddłużania Klienta i ten odzyskuje płynność finansową. Bez wątpienia takie chwile są najlepszą nagrodą za ciężką pracę. Istotnie także nasz Klient pozwany tym razem przez Recoverso, niebawem dołączy do oddłużonych. Z pewnością z niecierpliwością czeka aż zamkniemy jego ostatnią sprawę, tak jak to zrobiliśmy w tej prezentowanej dzisiaj. Niewątpliwie kolejna wygrana w sądzie, to następny krok do życia bez długów.


Ratalna pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet

Kiedy wpadniemy w długi, rozpaczliwie łapiemy się najróżniejszych sposobów, aby poprawić nasza sytuację. Z pewnością ratalna pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet, wielu z zadłużonych wydaje się dobrym rozwiązanie. Istotnie wydaje się…

Szybka pożyczka konsolidacyjna? Nie dziękuję

Szybka pożyczka konsolidacyjna? Brzmi jak pułapka! W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemem zadłużenia. Wielokrotne zaciąganie różnych pożyczek może prowadzić do spirali długów, która staje się coraz trudniejsza do pokonania.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

profesjonalna pomoc zadłużonym firmom

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget