Skuteczne oddłużanie kredytów z naszą kancelarią

10 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Z przykrością musimy stwierdzić, że podmioty udzielające pożyczek czy kredytów, nie zawsze zachowują się uczciwie w stosunku do swoich Klientów. Istotnie prym w stosowaniu nieuczciwych praktyk wiodą firmy pożyczkowe, ale także banki nie są czyste jak łza. Niewątpliwie w umowach zawieranych przez konsumentów, znajdujemy wile zapisów, które godzą w ich interesy. W związku z tym najbezpieczniej, kiedy zanim zdecydujemy się na jakiekolwiek kredytowanie, powinniśmy skonsultować się z doradcą finansowym. Z pewnością dzięki temu nie podpiszemy niekorzystnej dla nas umowy. Jednak, jeżeli już stanie się tak jak w przypadku Pana Marcina pozwanego przez PKO BP, któremu sąd doręczył nakaz zapłaty, bezwzględnie należy skorzystać z pomocy prawnej. Bezsprzecznie oddłużanie kredytów z naszą kancelarią najczęściej kończy się sukcesem Klienta. Oczywiście nie inaczej stało się w prezentowanej dzisiaj sprawie. W wyniku podjęcia odpowiednich czynności prawnych, sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo PKO BP.      

Powód: Powszechna Kasa Oszczędności Banku Polskiego S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
1.201,36 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie kredytów z naszą kancelarią to najlepsze rozwiązanie Twoich kłopotów finansowych

Zapamiętaj, że zawsze, kiedy masz kłopoty finansowe możesz, a nawet powinieneś skorzystać z pomocy naszych mecenasów. Bezsprzecznie dzięki temu o wile łatwiej poradzisz sobie z powstałym zadłużeniem. Istotnie zajmujemy się wszystkimi sprawami, które mają związek z długami. Dlatego także oddłużanie kredytów z naszą kancelarią to najlepsze z możliwych rozwiązań. Oczywiście nigdy nie możemy zagwarantować, że spór w sądzie w 100% zakończy się na Twoją korzyść, ale zawsze jest szansa na dobry wyrok. Niewątpliwie zawsze po odebraniu sądowego nakazu zapłaty, należy bronić się, a my Ci w tym pomożemy.

oddłużanie kredytów z naszą kancelarią

Podmioty rynku finansowego, które udzielają konsumentom kredytów lub pożyczek, przez wielu spostrzegane są, jako te, którym można w pełni ufać. Dlatego też zdecydowana większość Polaków nawet nie czyta umów, które podpisuje uznając, że wszystko jest tam w porządku. Istotnie dopiero, kiedy sprawy się komplikują i sprawy trafiają do nas, okazuje się, że znajdujemy tam klauzule abuzywne. Bez wątpienia oddłużanie kredytów z naszą kancelarią, najczęściej kończy się dobrze dla Klientów, których reprezentujemy w sądach czy negocjacjach. Z pewnością nasz wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów, wie jak podejść do każdej ze spraw, aby dać pozwanemu szansę na sukces procesowy.

Kiedy strasz się o kredyt w banku, nie ufaj ślepo temu, co mówi doradca tej instytucji. Bez wątpienia przedstawi oferowany produkt w jak najlepszym świetle, aby zachęcić Cię do podpisania umowy. Ponieważ za każdą popisaną umowę kredytową otrzymuje profity, nie zawsze mówi wszystko. Oczywiście najlepiej byłoby skonsultować się z niezależnym doradcą finansowym, który obiektywnie przeanalizuje punkt po punkcie i wyłapie wszystkie nieprawidłowości. Jednak, kiedy mleko się już rozlało i sprawa wylądowała w sądzie, oddłużanie kredytów z naszą kancelarią, pomoże w obronie przed roszczeniem banku.

Oddłużanie kredytów z naszą kancelarią znowu przyniosło wygraną naszemu Klientowi

W prezentowanej sprawie roszczenie PKO BP nie jest na jakąś powalającą kwotę, ale mimo wszystko, spór z bankiem zawsze jest trudny. Dlatego i tutaj nie wciskaliśmy hamulca, ale poszliśmy na całość. W związku z tym nasz Klient mógł liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm z naszej strony. Istotnie oddłużanie kredytów z naszą kancelarią i tym razem zakończyliśmy wyrokiem oddalających powództwo PKO BP.


Oddłużanie to misja, którą niesiemy od wielu lat

Niestety z przykrością musimy stwierdzić, że zadłużamy się na potęgę. Z pewnością przyczynia się do tego zła sytuacja, która panuje nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Na szczęście są…

Kancelaria oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego. Wygrana z Santander

Łukasz Białkowski jest założycielem jednej z największych kancelarii oddłużeniowych w Polsce. Bez wątpienia ma na swoim koncie dziesiątki tysięcy osób, którym pomógł wyjść z długów. Jedną z nich jest pozwany przez Santander…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużanie kredytów z naszą kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget