Mądre oddłużanie z chwilówek

5 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Mądre oddłużanie z chwilówek jeszcze nigdy nie było tak proste. Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego postawiła na nogi wielu Klientów, którzy borykali się z zadłużeniem. Dziś żyją bez stresu i wspaniale dają sobie radę.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.398,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 3.128,48 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Mądre oddłużanie z chwilówek

Mądre oddłużanie z chwilówek

Wiemy doskonale, że mądre oddłużanie z chwilówek nie jest tematem prostym, ani tym bardziej szybkim. Cały proces oddłużania jest długi i wymaga bardzo dużo cierpliwości zarówno od nas, jako Kancelarii Oddłużeniowej, jak również od strony Klienta, który do nas zgłasza się i prosi o pomoc.

Mądre oddłużanie z chwilówek to bardzo ważny etap w życiu osoby zadłużonej. W dzisiejszych czasach wiele osób zaciąga różnego rodzaju pożyczki, chwilówki, czy kredyty, które są łatwo dostępne i często nie wymagają wielu formalności. Niestety, wielu z nas może się znaleźć w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić naszych zobowiązań w terminie. Wtedy warto skorzystać z usług specjalistycznych firm, takich jak nasza Kancelaria Oddłużeniowa, która pomaga wyjść z trudnej sytuacji finansowej.

Mądre oddłużanie z chwilówek to proces, który ma na celu umożliwić osobie zadłużonej uregulowanie swoich zobowiązań w sposób elastyczny i dostosowany do jej możliwości finansowych. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi jest liderem w tej dziedzinie i pomaga klientom odzyskać stabilność finansową.

Sprawa w sądzie. Co dalej?

Warto podkreślić, że Kancelaria nie tylko wyciąga klienta z problemów finansowych, ale również umożliwia odzyskanie spokoju i pewności siebie. Dzięki profesjonalnym usługom Kancelarii, osoba zadłużona może czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że obrona w sądzie będzie na bardzo wysokim poziomie.

Jednym z kluczowych elementów oddłużania z chwilówek jest wygrana sprawy w sądzie. Warto zauważyć, że nasza Kancelaria Oddłużeniowa może pochwalić się wieloma sukcesami w tym zakresie. Dzięki doświadczonym prawnikom, którzy znają się na kwestiach związanych z zadłużeniem, Kancelaria skutecznie reprezentuje swoich klientów przed sądem i pomaga uzyskać korzystne orzeczenia.

Tutaj warto przypomnieć, że mądre oddłużanie z chwilówek to nie tylko proces prawny, ale także okazja do zmiany nawyków finansowych. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje swoim klientom kompleksową pomoc, także edukację Klientów w zakresie oszczędzania, planowania budżetu i unikania zbędnych wydatków. Jest to ważne, aby osoba zadłużona nauczyła się gospodarować swoimi finansami w sposób odpowiedzialny i mądry, aby uniknąć powtarzającego się zadłużenia w przyszłości.

Sprawa w sądzie z Profi Credit

Mądre oddłużanie z chwilówek

Klient otrzymał sądowy nakaz zapłaty. Wiedział, że musi złożyć w ciągu 14 dni sprzeciw, ale nie miał zielonego pojęcia, jak to zrobić. Zgłosił się do nas. Mecenas z naszej Kancelarii złożył w jego imieniu sprzeciw do Sądu I Instancji, a po czasie kolejne pisma procesowe. Klient wiedział, że jest w bardzo dobrych rękach i z pewnością martwił się już mniej. Wyrok, który otrzymaliśmy z Sądu I Instancji z pewnością zaskoczył Klienta, ale nie nas. Wygraliśmy sprawę, ponieważ powództwo zostało ograniczone do niespłaconego przez Klienta kapitału pożyczki. Z dochodzonych pozwem 9.398,00 zł sąd zasądził jedynie 3.128,48 zł. Klient nie będzie też musiał płacić kosztów sądowych.

Jeśli zatem nie wiesz, co masz zrobić z sądowym nakazem zapłaty i nie dajesz sobie już rady ze swoimi długami, warto skontaktować się z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową w Polsce. Znamy się bardzo dobrze na oddłużaniu i wiemy, jak działać aby Klienci mogli być bezpieczni i cieszyć się życiem.

Ton tego artykułu jest zdecydowany i pewny siebie, ponieważ mądre oddłużanie z chwilówek to niezwykle ważny krok w życiu osoby zadłużonej. Dlatego warto skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy. Nasza Kancelaria jest liderem w swojej branży i posiada bogate doświadczenie w obszarze oddłużania. Działa kompleksowo i skutecznie, dbając o dobro swoich klientów.


Spłacanie dużego długu innym długiem to zły pomysł

Spłacanie dużego długu może nastręczać kłopotów. A spłacanie dużego długu innym długiem to już w ogóle bardzo zły kierunek przed którym przestrzegamy.  Jak zatem działać? Kancelaria Oddłużeniowa tłumaczy… Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.…

Portal Dłużnika prawnik od długów

Pomagamy zadłużonym w wychodzeniu z kłopotów finansowych. W związku z tym, Portal Dłużnika prawnik od długów z naszej kancelarii, pomoże Ci uporać się z powstałymi problemami. Dlatego pozwana o zapłatę przez Efficenter,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mądre oddłużanie z chwilówek

Mądre oddłużanie z chwilówek

Inna wygrana z Profi Credit:

Mądre oddłużanie z chwilówek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget