Oddłużanie konsumenckie

3 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie konsumenckie to proces, który może przynieść ulgę wielu osobom borykającym się z problemami finansowymi. W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób znalazło się w sytuacji, w której zadłużenie staje się nie do ogarnięcia. To właśnie wtedy warto skorzystać z usług Kancelarii Oddłużeniowej, która swoimi doświadczeniem i wiedzą potrafi znaleźć najlepsze rozwiązanie dla konsumentów.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
6.293,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie daj się długom, pozwól sobie pomóc!

Oddłużanie konsumenckie

Oddłużanie konsumenckie to nie tylko proces spłaty długów, ale także pomoc w odbudowaniu stabilnej sytuacji finansowej. Kancelaria Oddłużeniowa posiada specjalistów, którzy wnikliwie analizują sytuację klienta oraz odpowiadają na potrzeby i oczekiwania. Działając zgodnie z obowiązującym prawem, Kancelaria podejmuje skuteczne kroki w celu zmniejszenia zadłużenia oraz negocjuje z wierzycielami.

Decydując się na oddłużanie konsumenckie z Kancelarią Oddłużeniową, należy mieć pewność, że podejmuje się współpracę z wiarygodnym partnerem, który ma na uwadze interesy klientów. Wybór Kancelarii Oddłużeniowej powinien być więc przemyślany i oparty na dobrych referencjach. To przecież od tego partnera zależeć będzie nasza przyszłość finansowa.

W trakcie procesu oddłużania, Kancelaria Oddłużeniowa zapewnia kompleksową pomoc, która obejmuje nie tylko samą negocjację z wierzycielami, ale także doradztwo na temat przyszłych działań. Fachowcy z Kancelarii zawsze gotowi są odpowiedzieć na pytania oraz pomóc w znalezieniu rozwiązań, które pozwolą na odbudowę stabilności finansowej.

Oddłużanie konsumenckie wymaga czasu i cierpliwości

Kancelaria Oddłużeniowa gwarantuje profesjonalne podejście do każdego przypadku oraz indywidualne traktowanie klienta. Odpowiednie podejście do problemów finansowych każdej osoby pozwala na stworzenie skutecznego planu oddłużania, który uwzględnia jej możliwości i cele.

Oddłużanie konsumenckie

Współpraca z Kancelarią Oddłużeniową daje szansę na skuteczną walkę z długami oraz zdobycie stabilnej podstawy dla dalszego rozwoju finansowego. Nie tylko możliwość znaczącego zmniejszenia długów, ale także ustalenie nowych warunków spłaty to atuty oddłużania konsumentów. Kancelaria Oddłużeniowa dba o to, by klient otrzymał jak najlepsze warunki oraz był w stanie poradzić sobie z przyszłymi płatnościami.

Warto zaznaczyć, że oddłużanie konsumenckie jest dostępne dla wszystkich osób, niezależnie od ich statusu. Kancelaria Oddłużeniowa nie dyskryminuje i traktuje każdego klienta z należytą uwagą. Bez względu na wysokość zadłużenia czy ilość wierzycieli, każdy może skorzystać z usług Kancelarii i cieszyć się zyskiem wynikającym z oddłużenia.

Podsumowując, oddłużanie konsumenckie z Kancelarią Oddłużeniową to skuteczne rozwiązanie dla osób borykających się z wieloma długami. Fachowcy z Kancelarii potrafią zminimalizować długi, negocjować z wierzycielami oraz zapewnić stabilność finansową na przyszłość. Niezależnie od sytuacji, warto rozważyć oddłużenie i skorzystać z usług profesjonalistów, aby znaleźć drogę do finansowej wolności.

Ciasna pętla na szyi Klientki przecięta przez skuteczne działania

Klientka dusiła się swoimi długami. Nie była w stanie przeciąć w żaden sposób swojej pętli zadłużenia. Z dnia na dzień coraz bardziej była zdenerwowana i źle nastawiona do życia. W gruncie rzeczy tego typu tematy potrafią zrujnować życie. Brak radości, spojrzenia na przyszłość. Nie ma co się dziwić, jeśli na koncie bankowym nie ma pieniędzy i jeszcze do tego wszystkiego męczą nas długi, windykatorzy, pisma, telefony i e-maile. Beznadzieja!

Postanowiliśmy przeciąć pętlę zadłużenia na szyi naszej Klientki bo szkoda kobiety. Młoda kobieta, która miał całe życie przed sobą. Trzeba jej jakoś pomóc żeby cieszyła się jeszcze życiem, rodziną. Przecież jeszcze tyle rzeczy ma do zrobienia na tym świecie. Może nie ma łatwego startu, ale z pewnością pomożemy jej wydostać się z finansowych tarapatów. Wiedziała, że może nam zaufać i my absolutnie się nie poddamy.

Wygraliśmy w jej imieniu kilka spraw w Sądzie Rejonowym – Sądzie I Instancji. Poniżej przedstawiamy jeden z wyroków. Widać na nim, że Sąd oddalił powództwo w całości. Brak kosztów procesu oraz brak odsetek to taki gratis 😉

Jeśli poszukujecie konkretnej pomocy i pełnego profesjonalizmu, możecie się z nami skontaktować. Przeanalizujemy razem sprawę i zobaczycie, że oddłużanie konsumenckie razem z naszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens i jest pewne. To nie jest żadna fikcja ani zabawa! Z nami możecie być spokojni i cieszyć się życiem. Nie możecie się poddawać i musicie być cierpliwi. My kochamy oddłużanie konsumentów. Wy z kolei pokochacie być oddłużonymi!


Skuteczne oddłużanie parabanków

Skuteczne oddłużanie parabanków. Czy ma to sens? W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z możliwości szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych poprzez chwilówki. To niewątpliwie wygodne rozwiązanie, szczególnie w sytuacjach, gdy…

Uprawomocnienie wyroku i klauzula wykonalności

Nieustannie powtarzamy, że kiedy sąd wydał i doręczył pozwanemu nakaz zapłaty, należy podjąć obronę. Istotnie tylko wówczas możemy przedstawić nasze stanowisko w sprawie i liczyć na to, że zapadnie korzystne dla nas…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie konsumenckie

Inna wygrana sprawa z Svea:

Oddłużanie konsumenckie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget