Oddłużanie z pomocą prawną z prawdziwego zdarzenia

2 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie z pomocą prawną to najbardziej skuteczne oddłużanie. Klient wygrywa sprawę w Sądzie dzięki skutecznym działaniom Kancelarii Oddłużeniowej. Każdego dnia wiele osób boryka się z problemem zadłużenia. To niezaprzeczalnie trudna sytuacja, która może wpływać nie tylko na nasze finanse, ale również na nasze zdrowie psychiczne. Dlatego tak ważne jest, aby znać możliwości oddłużania oraz profesjonalne firmy, które w tym pomagają.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.086,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w I i II instancji
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc wyjść z długów

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest jedną z wiodących Kancelarii na rynku usług oddłużeniowych w Polsce. Oferuje kompleksowe wsparcie dla klientów, którzy zmagają się z zadłużeniem. Dzięki szerokiemu spektrum usług oraz fachowej wiedzy, firma ta jest w stanie pomóc w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Jako doświadczona Kancelaria Oddłużeniowa, posiada sprawdzone metody i podejście, które przynoszą skuteczne i trwałe rezultaty.

oddłużanie z pomocą prawną

Oddłużanie z pomocą prawną to proces, w którym zostają podjęte działania w celu redukcji zaległych zobowiązań. Jest ono niezwykle istotne, jeśli chcemy uniknąć upadłości i odzyskać stabilność finansową. Oczywiście, oddłużanie z pomocą prawną może być długotrwałym i skomplikowanym procesem, wymagającym zaangażowania i determinacji. Niemniej jednak, Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi umiejętnie prowadzi klientów przez wszystkie etapy, pomagając im osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Przede wszystkim jednak, skuteczność Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi leży w ich profesjonalnej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Zespół specjalistów skrupulatnie analizuje każdą sprawę i dostosowuje skuteczne strategie, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Działania podejmowane w Sądzie są kompleksowe i opierają się na aktualnych przepisach prawa. Kancelaria Oddłużeniowa posiada również doskonałą znajomość praktyki sądowej, dzięki czemu są w stanie reprezentować klienta w sposób profesjonalny i skuteczny.

Klient współpracujący z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi ma gwarancję, że jego sprawa jest w odpowiednich rękach. Wieloletnie doświadczenie tej firmy pozwala jej na skuteczne poradzenie sobie z różnymi rodzajami zadłużeń, zarówno tych mniejszych, jak i tych bardzo dużych. Bez względu na skomplikowanie sytuacji, zespół Kancelarii Oddłużeniowej potrafi znaleźć rozwiązania, które przynoszą pozytywne rezultaty.

Wielu klientów obawia się postępowań sądowych związanych z oddłużaniem. Niemniej jednak, Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi umiejętnie wspiera swoich klientów na każdym etapie postępowania sądowego. Wspólnie opracowują strategię obrony w Sądzie. Klienci Kancelarii Oddłużeniowej często odnoszą sukcesy w Sądzie, odzyskując swoją stabilność finansową i zyskując drugą szansę w życiu.

Oddłużanie z pomocą prawną to najlepsze rozwiązanie dla osób zmagających się z zadłużeniem

oddłużanie z pomocą prawną

Wygrywanie spraw dzięki skutecznym działaniom tej Kancelarii daje klientom nadzieję na lepszą przyszłość. Możliwość pokonania zadłużeń i odzyskanie wolności finansowej daje poczucie spełnienia i zadowolenia. Nie ma nic lepszego niż oddłużanie z pomocą prawną się i znalezienie się na ścieżce do powrotu na właściwe tory.

Wniosek jest jednoznaczny - jeśli chcesz skutecznie oddłużyć się i odzyskać swoją stabilność finansową, skorzystaj z usług Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi. Oni naprawdę wiedzą, jak pomóc i zapewnić najlepsze rezultaty. Oddłużanie z pomocą prawną nie musi być długotrwałym procesem pełnym stresu i obaw. Wygrywanie spraw w Sądzie dzięki Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi daje nadzieję na lepsze jutro. Z pewnością wie o tym nasz Klient, który posiadając kilka chwilówek nie miał innego wyjścia jak oddać je nam pod swoją opiekę. W momencie, kiedy otrzymał sądowy nakaz zapłaty nie zastanawiał się długo tylko do nas zadzwonił i przedstawił swój punkt widzenia. Wiedzieliśmy, że musimy działać szybko i być skuteczni bo inaczej nic z tego nie wyjdzie.

Skuteczne oddłużanie to nasza specjalność

Jak widać oddłużanie z pomocą prawną z naszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens i nie ma co się w ogóle poddawać. Trzeba działać i być pewnym swoich kroków. My jako najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa nie mamy wątpliwości, że nasze czynności z pewnością poprawiają poziom życia naszych Klientów.

Jeśli zatem chcesz się oddłużyć bo masz już dosyć wiecznego stresu i nerwów, to skontaktuj się z nami. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zna się na oddłużaniu i wie, co jest najlepsze dla Klientów. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje również profesjonalne doradztwo, które pomoże Wam zrozumieć Wasze prawa i obowiązki w procesie oddłużania. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy są gotowi służyć Wam swoją wiedzą i wsparciem.

Pamiętajcie, że oddłużanie z pomocą prawną to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Ale z nami na Waszym boku, możecie być pewni, że nie zostaniecie sami w tej trudnej drodze. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa będzie z Wami na każdym kroku, aby pomóc Wam odzyskać finansową stabilność i spokój.


Prawnik antywindykacja

Prawnik antywindykacja – te dwa słowa stanowią potężne narzędzie w walce z nieuczciwymi windykatorami i długami. Ale o co tak naprawdę chodzi w tym wszystkim? Jak działają Kancelarie Oddłużeniowe? Aby odpowiedzieć na…

Klient odzyskuje pieniądze z przedłużeń

Często odzyskujemy pieniądze z przedłużeń. Dajemy naszym Klientom możliwość odzyskiwania od dawnych wierzycieli, niezasadnie pobranych opłat. Dlatego zachęcamy, aby walczyć w sądach o zwrot niezasadnie pobranych opłat. Dlatego i tym razem po…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużanie z pomocą prawną

Inna wygrana z Ultimo:

oddłużanie z pomocą prawną

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget