Skuteczna pomoc dłużnikom

29 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczna pomoc dłużnikom jest w Łodzi! Jeśli jesteś dłużnikiem, masz teraz powody do wielkiej radości, ponieważ nasza Kancelaria Oddłużeniowa właśnie odniosła kolejne spektakularne zwycięstwo! Klient naszej Kancelarii otrzymał wyrok oddalający powództwo, co oznacza, że jego długi zostały skutecznie „skasowane”. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to prawdziwy raj dla wszystkich zadłużonych! Pamiętajcie, że skuteczna pomoc dłużnikom jest tylko trzeba z niej umieć skorzystać.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 
3.223,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czym zajmuje się Kancelaria Oddłużeniowa?

Skuteczna pomoc dłużnikom

Odpowiedź jest prosta - posiadamy blisko 20 letnie doświadczenie w dziedzinie oddłużania i znamy wszelkie tajniki prawne związane z tą kwestią. Nasi prawnicy specjalizują się w skutecznej obronie interesów naszych klientów, zarówno w sądzie, jak i poza nim.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to prawdziwy skarb, który może odmienić życie każdego zadłużonego. Wiemy, że życie z długami może być frustrujące i przytłaczające. Oczekiwanie na wezwanie komornika, codzienne telefony od wierzycieli - to wszystko prowadzi do niekończącego się stresu i napięcia. Ale teraz masz szansę na nowy początek, na wyrwanie się z tej pułapki zadłużenia. Skuteczna pomoc dłużnikom z naszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens!

Dzięki naszej pomocy możesz zyskać spokój i pewność, że twoje długi zostaną uregulowane. Nasz zespół doświadczonych prawników, negocjatorów i doradców finansowych poświęci swój czas i profesjonalizm, aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla Twojej sytuacji. Nie trać nadziei - z nami masz szansę na nowy start!

Pamiętaj, że oddłużanie to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Nie jest to łatwa droga, ale dzięki naszemu wsparciu i doświadczeniu, możemy zmniejszyć twój stres i poprowadzić Cię przez cały proces. Jesteśmy Twoim przewodnikiem i obrońcą w walce z długami.

Portal Dłużnika to skuteczna pomoc dłużnikom

Skuteczna pomoc dłużnikom

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest liderem w branży i cieszy się zaufaniem klientów na terenie całej Łodzi. Działamy w oparciu o clariego zasad, etyki i profesjonalizmu. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują wszystkie etapy procesu oddłużania - od analizy sytuacji finansowej klienta, przez negocjacje z wierzycielami, aż po skuteczną ochronę interesów naszych klientów przed sądem.

Nasze sukcesy są liczne i to właśnie dlatego nasza Kancelaria to raj dla dłużników. Od blisko 20 lat pomagamy ludziom w Łodzi oraz w całej Polsce wyjść z zadłużenia i odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym. Nasze przypadki wygrane przed Sądem są dowodem na naszą skuteczność i profesjonalizm.

Jeśli czujesz się przytłoczony i zniechęcony przez długi, nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową już dziś. Oferujemy Ci kompleksową pomoc i indywidualne podejście do Twojej sytuacji. Niech ustąpią stres i niepewność. Oddłużenie jest możliwe!

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to prawdziwy raj dla dłużników. Pamiętaj, że nie musisz walczyć samotnie z długami - jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skorzystaj z naszego wsparcia i skieruj swoje życie na nowe tory. Oddłużenie to szansa na spokój i lepszą przyszłość. Dlatego przyjmij naszą pomoc i daj sobie szansę na nowy start!

Skuteczna pomoc dłużnikom niesiemy zawsze. Takie osoby zawsze mogą liczyć na nas. Nie powinniście nawet wątpić w to, że pomoc zadłużonym istnieje. Ludzie mówią różne rzeczy... ale zdajcie się na własną intuicję i działajcie w zgodzie z własną naturą.

Jak widać na poniższym wyroku Sądu Rejonowego, Klient może spać spokojnie. Pisaliśmy na początku artykułu, że Sąd oddalił powództwo w całości. Tak! To jest właśnie skuteczna pomoc dłużnikom. Przekłada się ona na wyniki naszych działań.

Szukasz pomocy w długach?

Nie jesteśmy w stanie powiedzieć Wam dokładnie ile mamy wygranych spraw. Nie jest to nawet możliwe do zliczenia ale wystarczy, że śledzicie na bieżąco naszą stronę internetową. Tam opisujemy różne tematy i pokazujemy wyroki sądowe. Mamy bardzo pozytywne opinie Klientów. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi skuteczności w obronie Klientów przed procesami sądowymi i zmniejszeniu ich zadłużenia, Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi zapewnia drogę do stabilności finansowej i lepszej przyszłości. Jeśli zmagasz się z zadłużeniem, warto zwrócić się o pomoc do Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi i zrobić pierwszy krok w kierunku życia bez długów.

Pamiętaj! Z nami możesz wszystko. Dlatego zastanów się 100 razy zanim się poddasz. Poddanie się nie pomoże Ci w niczym. Walka zdecydowanie tak. Jeśli zatem wiecie, że sami sobie nie poradzicie... zadzwońcie lub napiszcie. Nie zostawimy Was bez odpowiedzi i bez pomocy!


Umorzenie działań windykacyjnych

Umorzenie działań windykacyjnych jest terminem, który nastręcza naszym Klientom wiele strachu. Często towarzyszy ono procesowi odzyskiwania należności, który może okazać się długotrwałym i skomplikowanym przedsięwzięciem. Właściwe zrozumienie tego pojęcia jest zatem kluczowe…

Oferujemy specjalistyczną pomoc w oddłużaniu

Ci z Państwa, którzy czytają zamieszczane na naszej stronie artykuły, wiedza, że podstawą naszej pracy jest analiza dokumentów. Z pewnością Pani Dobrosława zanim skontaktowała się z naszą kancelarią, zapoznała się z wieloma…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc dłużnikom

Inna wygrana z Alektum Capital:

Skuteczna pomoc dłużnikom

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget