Firmy oddłużające czasem wiele obiecują a efektów brak

25 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Firmy oddłużające mają niewątpliwie ogromne znaczenie dla osób borykających się z problemem zadłużenia. Nie można przecież ukryć, że długi mogą wprowadzić nas w spiralę, z której trudno jest nam się wydostać. Jednakże, dzięki firmom takim jak Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi, istnieje nadzieja na wyjście z opresji finansowej.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
4.470,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Firmy oddłużające potrafią skutecznie pomóc

Firmy oddłużające

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi przede wszystkim ma bogate doświadczenie w pomaganiu swoim Klientom. Wielu z nich opowiada o sukcesach, jak choćby Pan Mariusz, który dzięki pomocy Kancelarii wygrał swoją sprawę w Sądzie. Wierzyciel nie miał żadnych szans, gdyż profesjonalny zespół z Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi doskonale zna przepisy prawne i potrafi obronić interesy swoich Klientów.

Nie bez powodu Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi wygrywa większość spraw w Sądach. Ich prawnicy nie tylko posiadają ogromną wiedzę prawniczą, ale potrafią też użyć jej w praktyce. Dlatego też Klienci Kancelarii mają tak dużo powodzenia w swoich sprawach.

W chwili obecnej istnieje wiele Kancelarii i firm, które oferują usługi w zakresie oddłużania. Jednakże, warto zwrócić uwagę na to, że nie wszystkie z tych Kancelarii, czy firm są jednocześnie skuteczne i rzetelne. Dlatego też warto postawić na Kancelarię, której sprawdzona reputacja przynosi efekty.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi jest niewątpliwie jedną z takich firm. Posiada 20 letnie doświadczenie, które może się równać z najsilniejszymi ugrupowaniami na rynku. Nawet gdy wydaje się, że sytuacja jest beznadziejna, fantastyczni prawnicy z Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi znajdują skuteczne wyjście z trudnej sytuacji.

Poza szeroką gamą usług w zakresie oddłużania, Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi oferuje Klientom także wsparcie i doradztwo w kwestiach finansowych. Właśnie dlatego osoby zadłużone powinny skorzystać z pomocy takiej Kancelarii, aby móc uporać się z problemem zadłużenia i odbudować swoją sytuację finansową.

Dlaczego warto zatem zdecydować się na firmę jak Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi?

Firmy oddłużające

To przede wszystkim dlatego, że mają oni ogromne doświadczenie w branży. Wielu Klientów opowiada o swoich sukcesach, które są wynikiem ich profesjonalizmu i działania. Co więcej, Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi jest też Kancelarią godną zaufania – można na nich polegać w każdej sytuacji.

Podsumowując, firmy oddłużające, takie jak Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi, mają ogromne znaczenie dla osób zadłużonych. Dzięki nim istnieje szansa na wyjście z opresji finansowej i odbudowanie swojego życia. Warto skorzystać z ich profesjonalizmu i doświadczenia, ponieważ są oni w stanie zapewnić nam pomoc na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, jak beznadziejna wydaje się sytuacja, Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi znajdzie dla nas rozwiązanie. Nie warto zatem zwlekać - warto skorzystać z pomocy tej renomowanej Kancelarii.

Firmy oddłużające są od tego aby życie człowieka było przyjemniejsze i łatwiejsze. Dlaczego też nie skorzystać z usług takich firm? Wcześniej wspominany Pan Mariusz wydostał się ze spirali zadlużenia właśnie dzięki Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi. Wygrał sprawy w Sądzie. Kancelaria Oddłużeniowa wniosła w jego imieniu skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Następnie Sąd oddalił powództwo w całości. Jak widać firmy oddłużające znają się na tematach oddłużeniowych. Nie wypowiadamy się na temat innych Kancelarii czy firm bo nie na tym to polega ale wypowiadamy się na swój temat, ponieważ znamy swoją wartość oraz wiemy, jak bardzo ważne jest wsparcie dla osoby zadłużonej. Nasi prawnicy poza swoją wiedzą, doświadczeniem są bardzo empatyczni i mają poczucie humoru. Dzięki nim osoby zadłużone czują się pewniej i wiedzą, że proces oddłużania ma sens. Każdy, kto wpadł w spiralę zadłużenia wie doskonale, że wcześniej czy później ten koszmar się skończy. Tylko skończy się w momencie, kiedy człowiek podejmie odpowiednie kroki i nawiąże współpracę z Kancelarią Oddłużeniową. Człowiek sam nie będzie w stanie wydostać się ze spirali zadłużenia nie mając o tym zielonego pojęcia. Jeśli zatem czujesz się przytłoczony długami i wiesz, że każdy dzień to jeden wielki stres, skontaktuj się z nami i podejmij walkę z długami. Z nami z pewnością wyjdziesz na prostą. Nie pożałujesz tego.


Pomoc prawna w dużych długach

Pomoc prawna w dużych długach z Kancelarią Oddłużeniową w Łodzi to najlepsza pomoc ever i bardzo się opłaca. W dzisiejszych czasach niestety wiele osób boryka się z problemem zadłużenia. Wielu z nas…

Merytoryczny sprzeciw od nakazu zapłaty to podstawa

Kiedy zostaniesz pozwany, nie wahaj się i wnoś merytoryczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Oczywiście działaj z rozwagą i nie próbuj bawić się w mecenasa, ponieważ nie znasz się na oddłużaniu. Dlatego pozwany…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Firmy oddłużające

Firmy oddłużające

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget