Pożyczki bez zdolności kredytowej mogą ciągnąć się latami

20 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Pożyczamy pieniądze, spłacamy dług i mamy święty spokój. Istotnie wszystko zmienia się, kiedy brakuje funduszy, a długi zaczynają nawarstwiać się. Bez wątpienia niespłacone pożyczki bez zdolności kredytowej mogą ciągnąć się za Tobą latami. Istotnie ma to związek między innymi z tym, jak szybko wierzyciel wniesie do sądu pozew o zapłatę i jak szybko zostanie on rozpatrzony przez sędziego. Potem, kiedy pozwany broni się, wnosi sprzeciw i czeka na wydanie wyroku. Niewątpliwie w sytuacji, kiedy zapada niekorzystne rozstrzygnięcie, może wnieść apelację. Z pewnością to wszystko sprawia, że sprawa w zależności od sądu, może ciągnąć się bardzo długo. Oczywiście nie można zapomnieć, że także sama windykacja przedsądowa trwa kilka miesięcy, a czasami nawet ponad rok. Przede wszystkim nie można się poddawać i należy walczyć do końca, tak jak to robi pozwany przez DDM Invest. Reprezentowaliśmy Pana Michała w tym sporze i zakończyliśmy go pełnym sukcesem. Sad oddalił w całości powództwo DDM Invest.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu:
3.587,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczki bez zdolności kredytowej mogą bardzo szybko spowodować pętlę długów

Pożyczki bez zdolności kredytowej mogą

Chyba nie ma, co polemizować z tym, że nikt z nas nie chce mieć długów. W związku z tym, starajmy się tak gospodarować domowym budżetem, aby nie pożyczać pieniędzy. Niestety czasami ulegamy pokusie i jednak decydujemy się na finansowanie zewnętrzne. Istotnie pół biedy, jeżeli jest to kredyt, ponieważ przed jego otrzymaniem zostaniemy dokładnie sprawdzeni przez bank. Bezsprzecznie najniebezpieczniejsze są pieniądze pożyczane od instytucji pozabankowych. Bez wątpienia pożyczki bez zdolności kredytowej mogą w błyskawicznym tempie przyczynić się do tego, że stracimy płynność finansową.

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy specjalizują się w oddłużaniu. Przede wszystkim staramy się błyskawicznie odpowiadać na wszystkie wiadomości od potencjalnych Klientów, jak i od tych zadłużonych, którzy już nimi są. Oczywiście na początku dokonujemy darmowej analizy dokumentów, która jest niezbędna do ustalenia strategii działania. Pomagamy między innymi w sprawach związanych z pożyczkami pozabankowymi, wypowiedzianymi umowami kredytowymi czy tych związanymi z ogłoszeniem upadłości. Niewątpliwie także podejmujemy się negocjacji z wierzycielami, celem restrukturyzacji umów kredytowych, czy ratalnej spłaty zadłużenia. Jednak ponad wszelką wątpliwość wiemy, że pożyczki bez zdolności kredytowej mogą przyczynić się do powstanie najciężej formy zadłużenia, czyli pętli długów.

Kontroluj swoje wydatki, a unikniesz kłopotów. Przede wszystkim nie wydawaj więcej niż masz i nie pożyczaj pieniędzy. Pamiętaj, że ogólnodostępne internetowe pożyczki bez zdolności kredytowej mogą okrutnie pogmatwać Ci życie. Dlatego weź sobie do serca nasze ostrzeżenie i nie korzystaj z tego typu finansowań. Omijaj je szerokim łukiem, a unikniesz długów.

Oddłużanie procesowe w sprawie z powództwa DDM Invest kończymy wygraną w sądzie

Kiedy Twoja sprawa trafiła do sądu, który wydał i doręczył nakaz zapłaty, zrób to, co pozwany przez DDM Invest. Niewątpliwie nasza kancelaria oddłużeniowa jest po to, aby Ci pomóc.  Zobacz jak skutecznie zadziałaliśmy w sprawie naszego Klienta, którego obroniliśmy przed dochodzonym procesowo roszczeniem. Poniżej prezentujemy wyrok oddalający powództwo DDM Invest.


Oddłużanie i pomoc prawna w długach tylko z Portalem Dłużnika

Najczęściej jest tak, że kto raz skorzystał z naszej pomocy prawnej, ponownie wraca, kiedy odbiera kolejny nakaz zapłaty. Bez wątpienia świadczy to o tym, że oddłużanie i pomoc prawna w długach, którą…

Jak wygrać proces o zapłatę z Ultimo Portfolio Investment?

Wielu zadłużonych zastanawia się jak wygrać proces o zapłatę. Oczywiście nie inaczej było z pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment. Chociaż Pani Ewa czytała dużo w Internecie na temat obrony w sądzie, na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczki bez zdolności kredytowej mogą

Inna wygrana z DDM Invest:

Pożyczki bez zdolności kredytowej mogą

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget