Bankowe kredyty bez zdolności kredytowej? To możliwe?

20 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Ze świecą szukać osoby, która nie ma kredytu w banku. Istotnie finansowania udzielane przez te podmioty, ułatwiają nam życie. Niewątpliwie, aby otrzymać pieniądze od banku, należy spełnić ściśle określone wymagania. Z pewnością wiąże się to też z dostarczaniem różnych dokumentów, które potwierdzą naszą płynność finansową. W związku z tym, czy istnieje coś takiego jak bankowe kredyty bez zdolności kredytowej? Oczywiście, że nie, ponieważ banki od razu odrzucają wnioski osób, które posiadają długi i nie regulują terminowo zaciągniętych zobowiązań. Niestety z otwartymi szeroko rękami właśnie takich Klientów przyjmują podmioty rynku pozabankowego. Dlatego tak wielu decyduje się na dalsze pożyczanie pieniędzy w innych miejscach. Chociaż pozwany przez Alior Bank wiedział, że jest w trudnej sytuacji, nie zaprzestał zadłużania się. W rezultacie nie spłacał rat kredytu i bank wniósł do sądu pozew o zapłatę 17.622,00 zł. W wyniku podjętych przez pełnomocnika z naszej kancelarii czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Alior Banku.    

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
17.622,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Bankowe kredyty bez zdolności kredytowej? Zapewne nie w banku, ale firmy pożyczkowe już czekają

bankowe kredyty bez zdolności kredytowej

Nie oszukujmy samych siebie, coś takiego jak bankowe kredyty bez zdolności kredytowej po prostu nie istnieją. Ze względu na fakt posiadania długów, co wiąże się z utratą płynności finansowej, wniosek konsumenta zostaje z automatu odrzucony przez bank. Oczywiście nie jest to coś wyjątkowego, ponieważ te instytucje bardzo dokładnie sprawdzają swoich Klientów w bazach danych np. takich jak BIK. I nie ma tutaj znaczenia czy chcesz otrzymać kilkutysięczny kredyt konsumencki czy kilkaset tysięcy kredytu hipotecznego. Z pewnością jest to bardzo dobra zasada, która jednocześnie chroni konsumentów przed przekredytowaniem.

Zatem wiemy już, że bankowe kredyty bez zdolności kredytowej nie istnieją, więc gdzie Polacy tak bardzo się zadłużają? Oczywiście naprzeciw takim zbłąkanym owieczkom przychodzą najróżniejsze firmy pożyczkowe. Istotnie to one przejmują Klientów, którzy nie otrzymali pieniędzy od banku, ze względu na brak zdolności kredytowej. W związku z tym powstaje pytanie, czy nie zdają sobie sprawy z ryzyka finansowego. Bez wątpienia to ryzyko jest wkalkulowane w ich model biznesowy i zawsze liczą, że odzyskają te pieniądze na drodze procesowej.

Bankowe kredyty bez zdolności kredytowej a raczej pożyczki w instytucjach pozabankowych, cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych rodaków. Niewątpliwie ten mariaż zdecydowanie wychodzi na niekorzyść Klientom parabanków. Ponieważ to oni wpadają w jeszcze większe długi i nie mogą spłacać zaciągniętych zobowiązań, borykają się z windykacją przedsądową i sądową. Dlatego, kiedy bank odmawia udzielenia kredytu, powinna zapalić się w Twojej głowie czerwona lampka, Bezsprzecznie świadczy ona o tym, że nie powinieneś już pożyczać pieniędzy i skupić się na redukcji posiadanego już zadłużenia. A nasza kancelarią oddłużeniowa Ci w tym pomoże.

Bronimy pozwanego przez Alior Bank i wygrywamy proces w sądzie

Oddłużanie procesowe, kiedy powodem jest bank naprawdę nie jest łatwe. Istotnie ryzyko zdecydowanie rośnie, ale mimo wszystko podejmujemy wyzwanie i bronimy pozwanego przez Alior Bank. I jak można zobaczyć na wyroku zamieszczonym poniżej, wygrywamy spór w sądzie.


Przemyślane oddłużanie osób fizycznych

Klucz do Twojego sukcesu? Bezsprzecznie to zaplanowane i przemyślane oddłużanie osób fizycznych, które prowadzą mecenasi z naszej kancelarii. Istotnie to My udowadniamy broniąc naszych Klientów, że dochodzone od nich roszczenia, najczęściej są…

Oddłużanie kancelaria prawna w Łodzi

Zdajemy sobie sprawę, że kiedy decydujesz się na specjalistyczną pomoc prawną oczekujesz, że zostanie ona profesjonalnie poprowadzona. Dlatego oddłużanie kancelaria prawna w Łodzi, czyli nasz Portal Dłużnika, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Pana Aleksandra…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

bankowe kredyty bez zdolności kredytowej

Inna wygrana z Alior Bank:

bankowe kredyty bez zdolności kredytowej

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget