Antykomornik czyli oddłużanie o jakie Ci chodzi

15 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Pamiętaj, że wbrew temu, co powtarza Ci windykacja, nie stoisz poza prawem. Z pewnością posiadanie długów, nie czyni z Ciebie obywatela drugiej kategorii. Istotnie ludzie  mają najróżniejsze kłopoty i z właściwą pomocą je rozwiązują. Bezsprzecznie antykomornik czyli oddłużanie i nie dopuszczenie do egzekucji, jak najbardziej leży w naszej gestii. Niewątpliwie zostając Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej, otrzymasz profesjonalną i skuteczna pomoc prawną. Przede wszystkim dzięki niej będziesz czuł się bezpiecznie, ponieważ my zrobimy wszystko, abyś mógł spokojnie wychodzić z długów. W przeciwieństwie do innych kancelarii, włączamy się do spraw, które są na różnym etapie. Ponieważ Pan Mikołaj odebrać sądowy nakaz zapłaty, pilnie potrzebował pomocy naszych mecenasów. Bez wątpienia specjalistyczne wsparcie, które od nas otrzymał sprawiło, że Vindix nie wystąpi o nadanie klauzuli wykonalności. Oczywiście tak się nie stanie, gdyż skutecznie wykazaliśmy niezasadność dochodzonego roszczenia. Sąd oddalił w całości powództwo Vindix.   

Powód: Vindix Investments Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.334,15 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antykomornik czyli oddłużanie w naszej kancelarii zabezpieczy Twój majątek

Antykomornik czyli oddłużanie

Tak naprawdę myśląc rozsądnie, nigdy nie powinniśmy decydować się na zaciąganie pożyczek bez sprawdzania zdolności kredytowej. Istotnie jak pokazuje nasze doświadczenie, tego typu zobowiązania są najczęstszą przyczyną wpadania w spiralę zadłużenia. Przede wszystkim zadłużmy się ponad miarę, a potem kłopoty gotowe. Bezsprzecznie wraz z pojawieniem się przeterminowanych długów, od razu w głowie pojawiają się myśli o egzekucji z naszego majątku. Jednak czy zawsze powinniśmy się tego obawia Oczywiście, że nie, ponieważ antykomornik czyli oddłużanie prowadzone przez mecenasów z naszej kancelarii, zabezpieczy Twoje interesy.

Ci z Państwa, którzy na bieżąco czytają artykuły zamieszczane na naszej stronie Portal Dłużnika, wiedzą, że działamy kompleksowo na rzecz Klientów. W związku z tym antykomornik czyli oddłużanie w naszym wydaniu, ma głównie na celu redukcję długów. Z pewnością robimy to, broniąc pozywanych o zapłatę czy prowadząc negocjacje z wierzycielami, których wynikiem są podpisywane korzystne ugody na spłatę zadłużeń. Oczywiście to wszystko ściśle wiąże się to z tym, że dzięki podejmowanym czynnościom prawnym, nasi Klienci unikając egzekucji komorniczej. Istotnie jest to bardzo ważny aspekt naszej pracy.

Antykomornik czyli oddłużanie prowadzone przez nasz zespół ekspertów, pozwoli Ci uniknąć egzekucji komorniczej. Oczywiście także, gdy już trwają tego typu czynności, możesz także skorzystać z naszej konsultacji prawnej. Niewątpliwie może okazać się, że po analizie sprawy, dojdziemy do wniosku, że możemy pomóc. Dlatego nigdy nie poddawaj się i nie rezygnuj ze specjalistycznego wsparcia naszych mecenasów.

Vindix Investments pozywa Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej i finalnie przegrywa proces w sądzie

Przedstawiamy Państwu wynik pracy naszych mecenasów, którzy specjalizują się w oddłużaniu. Istotnie nasz Klient nie musi obawiać się spotkania z komornikiem i zajęcia konta bankowego. Ponieważ pełnomocnik pozwanego we wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty skutecznie wykazał niezasadność powództwa Vindix, sędzia zajął stanowisko na jego korzyść. W rezultacie wydał wyrok oddalający całe roszczenie wierzyciela wtórnego.


Zaufane firmy pomagające w oddłużaniu zredukują Twoje długi

Kiedy szukasz pomocy w Internecie, zapewne znajdziesz wiele propozycji oddłużeniowych. Z pewnością nie nam oceniać, jakość pracy wykonywanej przez innych, ponieważ wolimy skupić się na tym, co robimy sami. Bez wątpienia jednak…

Pokazujemy na czym polega oddłużanie

My nie tylko mówimy, piszemy, ale pokazujemy na czym polega oddłużanie. Istotnie robimy to każdego dnia, reprezentując zadłużonych w sporach z wierzycielami. Oczywiście w przypadku naszej Klientki, dochodzący od niej zapłaty, wcale…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antykomornik czyli oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget