Oddłużanie to także zwrot opłat za refinansowania

12 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Wnioskowanie o pożyczkę pozabankową jest naprawdę bardzo proste. Istotnie nie trzeba nawet wychodzić z domu, a wystarczy usiąść przed komputerem czy nawet komórką z dostępem do Internetu. Bez wątpienia także z tego powodu, Polacy tak często zaciągają tego typu zobowiązania. Niestety wielu ma potem problemy z ich spłatą i „ratuje” się odraczając termin spłaty całej pożyczki. Oczywiście refinansowania czy przedłużenia to strata pieniędzy, które moglibyśmy przeznaczyć na częściową spłatę długu. Jednak my udowadniamy, że te pieniądze mogą wrócić na konta konsumentów. Z pewnością w naszej kancelarii oddłużanie to także zwrot opłat za refinansowania/przedłużenia. Dlatego w imieniu Klientów wnosimy do sądów pozwy o zapłatę, dochodząc zwrotu opłat pobieranych z tego tytułu przez firmy pożyczkowe. Ponieważ Pan Krystian wpłacił Aventus Group 4.886,75 zł za refinansowania, postanowiliśmy pozwać o ich zwrot. W wyniku wniesionego przez nas pozwu o zapłatę, sąd wydał nakaz zapłaty, nakazujący Aventus Group oddanie niezasadnie pobranych pieniędzy.  

Pozwany: Aventus Group Sp. z o o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.886,75 zł
Zadanie:
Odzyskanie opłat wnoszonych z tytułu refinansowań
Uzyskany efekt:
Nakaz zapłaty zobowiązujący Aventus Group do zapłaty 4.886,75 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie oraz kosztami procesu

Musisz wiedzieć, że oddłużanie to także zwrot opłat ze refinansowania lub przedłużenia

Oddłużanie to także zwrot opłat

Wiemy, że osoby korzystające z finansowania firm pożyczkowych nie wiedzą, że pieniądze wpłacane z tytułu dokonywanego odraczania terminu spłaty całej pożyczki, są opłatami nienależnymi. Istotnie każde suma uiszczona przez dłużnika, powinna zmniejszać jego dług, a nie zasilać konto wierzyciela. Z pewnością walczymy z tym już od dłuższego czasu udowadniając, że sądy potwierdzają nasze zdanie. Bez wątpienia w naszej kancelarii oddłużanie to także zwrot opłat za refinansowania, przedłużenia czy tych po wcześniejszej spłacie całych zobowiązań. Oczywiście wiemy też, że dłużnicy często nie wiedzą o tym, dlatego zawsze pytamy naszych Klientów, czy dokonywali tego typu płatności. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w ich odzyskaniu.

Bez wątpienia prowadzone w naszej kancelarii oddłużanie ma wiele twarzy. Istotnie nie działamy jednotorowo, skupiając się na przykład tylko na obronie przed sądowymi nakazami zapłaty. Niewątpliwie wiemy, że nie jest to najlepsze rozwiązanie dla Klienta, gdyż nie każda sprawa kończy się w ten sposób. Z pewnością czasami to my musimy pozwać dawnego wierzyciela Klienta, aby pomóc mu odzyskać od niego niezasadnie pobrane pieniądze. U nas oddłużanie to także zwrot opłat za refinansowania czy przedłużenia. Ze względu na fakt, że nasi Klienci cierpią na brak pieniędzy wiemy, że taki zastrzyk gotówki bardzo im pomoże.

Zapamiętaj, że oddłużanie to także zwrot opłat, które bank, firma pożyczkowa niezasadnie od Ciebie pobrała. Dlatego nie odpuszczaj tych pieniędzy, ponieważ zostałeś oszukany i możesz dochodzić sprawiedliwości w sądzie. Oczywiście mecenasi z naszej kancelarii są po to, aby Ci w tym skutecznie pomóc. Ty dostarczasz nam umowy związane z daną pożyczką, a my już zajmiemy się całą procedurą prawną.

Ponownie pozywamy Aventus Group i odzyskujemy opłaty za refinansowania

Oddłużanie to także zwrot opłat za refinansowania, które musi oddać naszemu Klientowi firma pożyczkowa. Istotnie sąd wydał nakaz zapłaty, nakazujący zapłatę na rzecz Pana Krystiana jak i wszelkich opłat związanych z procesem.


Pomoc w oddłużaniu pożyczek chwilówek

Pomoc w oddłużaniu pożyczek chwilówek to najlepszy krok! Jeśli jesteś zagoniony przez zadłużenie, czas najwyższy znaleźć profesjonalną firmę, która pomoże ci wydostać się z tych tarapatów. To, co wydaje się być beznadziejnym…

Nasi specjaliści w oddłużaniu biorą pod lupę pozew Alektum

Po tym jak Pani Laura odebrała nakaz zapłaty wraz z pozwem, poprosiła o analizę, dostarczonych przez sąd dokumentów. Oczywiście nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika nie odmówili kobiecie, tylko poprosili o…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie to także zwrot opłat

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget