Oddłużanie procesowe pomaga wyjść z długów

11 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Podmioty rynku pozabankowego, czyli tak zwane parabanki robią wszystko, aby dotrzeć do jak największej rzeczy konsumentów. Istotnie w Internecie, do którego teraz praktycznie każdy ma dostęp, rozpanoszyły się na dobre. Niewątpliwie to właśnie tam łapią Klientów, pożyczając im pieniądze bez sprawdzania ich zdolności kredytowej. Każdego dnia rozmawiamy z wieloma osobami, które właśnie w taki sposób wpadły w długi. Bez wątpienia nadmierne obciążenie domowego budżetu spowodowało, że nie mogli wywiązywać się z płatności na rzecz wierzycieli. Oczywiście nie musieli długo czekać, aż windykacja zmieniała każdy dzień w koszmar, a potem sprawy zaczęły trafiać do sądów. W rezultacie tak jak Pan Adam kontaktują się z naszą kancelarią i prowadzone przez nas oddłużanie procesowe pomaga im wychodzić z długów wyniku podjętej obrony, roszczenie podniesione przez Prometeusz Finanse, zostało ograniczone. Istotnie podczas wychodzeniu z długów, każdy zmniejszony dług, poprawia sytuację Klienta.   

Powód: Prometeusz Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
5.348,63 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 3.000,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, koszty procesu w wysokości 274,04 zł

Profesjonalnie prowadzone oddłużanie procesowe pomaga w redukcji zadłużenia

Oddłużanie procesowe pomaga

Do obrony w sądzie trzeba się solidnie przygotować. Bez wątpienia odpowiedź na pozew czy sprzeciw od nakazu zapłaty napisany na kolanie, nie będzie wiele wart. Oczywiście prowadzone oddłużanie procesowe pomaga wychodzić z długów tylko wówczas, kiedy jest solidnie przygotowane. Bez wątpienia ogromne znaczenie ma tutaj także to, kto się nim zajmuje. Ponieważ zadłużeni często szukają pomocy w przypadkowych kancelariach, niestety nie otrzymują właściwej pomocy. Z pewnością pisząc te słowa, nie chcemy podważać kompetencji innych mecenasów, Jednak każdy uczciwy i świadomy swoich umiejętności prawnik wie, ze nie sposób zachować perfekcjonizm w każdej dziedzinie.

Sąd bardzo często staje się sprzymierzeńcem zadłużonej osoby. Godnym uwagi jest fakt, że to właśnie tam wielu naszych Klientów wygrywa prowadzone przez nas spory o zapłatę. Istotnie oddłużanie procesowe pomaga im skutecznie i dzięki niemu, mogą szybko zmniejszać swoje długi. Ponieważ reprezentujemy w sądach Klientów w sprawach o naprawdę duże pieniądze, jedne wygrany proces może zniwelować zadłużenie od kilkuset po nawet kilkaset tysięcy złotych. W związku z tym, należy zawsze korzystać z doświadczonej w oddłużaniu pomocy prawnej, minimalizując w ten sposób ryzyko niepowodzenia. Dlatego zawsze zaznaczamy, żeby korzystać z pomocy specjalistów w oddłużaniu, gdyż oni najlepiej wiedzą jak zająć się sprawą.

Odczuwamy ogromną satysfakcją z tego, że możemy działać na rzecz zadłużonych. Istotnie musimy przyznać szczerze, że prowadzone przez nas oddłużanie procesowe pomaga i przynosi oczekiwane efekty w postaci zmniejszania zadłużenia. Oczywiście jesteśmy dumni z naszej wysokiej skuteczności w tym zakresie, jednak i my nie jesteśmy w stanie wygrywać wszystkich sporów o zapłatę. Bez wątpienia ryzyko procesowe jest wpisane w naszą pracę i czasami musimy godzić się z porażkami. Z pewnością w takich sytuacjach nie zostawiamy Klienta na łasce wierzyciela, tylko podejmujemy negocjacje na ratalną spłatę długu.

Sąd ogranicza powództwo Prometeusz Finanse

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Prometeusz Finanse, udało się zmniejszyć wysokość długu, którego zapłaty dochodziła firma pożyczkowa. Istotnie nie każdy spór może zakończyć się oddaleniem powództwa w całości, ale każde ograniczenie roszczenie ma znaczenie dla pozwanej osoby.


Zobacz: Dłużnicy Warszawa Wam też pomożemy wyjść z długów

W każdym zakątku Polski są osoby, które posiadają przeterminowane długi. Istotnie ich życie znacząco różni się od tego, które wiodą osoby bez tego typu kłopotów. Przede wszystkim muszą mierzyć się najpierw z…

Zobacz też: Dobry sprzeciw od nakazu zapłaty pozwala wygrać proces

Pamiętaj, że masz prawo, aby zakwestionować zasadność wydanego orzeczenia sądowego, którym sąd zobowiązuje Cię do zapłaty na rzecz powoda. Bez wątpienia dobry sprzeciw od nakazu zapłaty, pozwoli przedstawić swoje stanowisko w sprawie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie procesowe pomaga

Inna wygrana z Prometeusz Finanse:

Oddłużanie procesowe pomaga

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget