Skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu

1 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu z Kancelarią Oddłużeniową to absolutnie nie jest sen! Oddłużanie jest procesem, który może być niezwykle stresujący i skomplikowany dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Wielu z nas może kiedyś znaleźć się w potrzebie pomocy w oddłużaniu, dlatego istotne jest, aby znać swoje prawa oraz mieć profesjonalne wsparcie, aby skutecznie uporać się z zobowiązaniami finansowymi. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy prawnej w oddłużaniu oferowanej przez Kancelarię Oddłużeniową.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
5.120,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi

Kancelaria Oddłużeniowa to renomowana Kancelaria, która specjalizuje się w udzielaniu pomocy osobom borykającym się z trudnościami finansowymi i długami. Doświadczenie oraz zaangażowanie zawodowych prawników sprawiają, że Kancelaria Oddłużeniowa może zapewnić klientom kompleksowe doradztwo i profesjonalną pomoc w procesie oddłużania.

Głównym celem Kancelarii Oddłużeniowej jest znalezienie skutecznych rozwiązań dla swoich klientów, które pozwolą im na wyjście z długów oraz odbudowę stabilnej sytuacji finansowej. Odnalezienie się w gąszczu przepisów prawnych związanych z oddłużaniem nie jest łatwe. Dlatego z pomocą prawników z Kancelarii Oddłużeniowej będziemy mieli pewność, że nasze prawa są chronione, a cały proces przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Pomagamy zadłużonym z całej Polski

Skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu

Począwszy od analizy sytuacji finansowej, poprzez sporządzanie indywidualnego planu oddłużania, aż do prowadzenia wszelkich formalności związanych z procesem. Prawnicy z Kancelarii Oddłużeniowej znają skuteczne metody negocjacji z wierzycielami, które mogą znacznie zredukować wysokość zadłużenia.

Warto podkreślić, że Kancelaria Oddłużeniowa dba o satysfakcję swoich klientów, dlatego stawia na indywidualne podejście do każdej sprawy. Prawnicy dostosowują strategię do konkretnej sytuacji finansowej klienta, osiągając optymalne rezultaty. Istotne jest również, że Kancelaria Oddłużeniowa działa w sposób transparentny i rzetelny, informując klientów o każdym kroku podjętym w procesie oddłużania.

Korzystając z usług Kancelarii Oddłużeniowej, zyskujemy również pewność, że nasze prawa zostaną skutecznie zabezpieczone. Prawnicy z Kancelarii Oddłużeniowej mają głęboką wiedzę na temat prawa dotyczącego oddłużania i doskonale znają procesy sądowe oraz postępowania egzekucyjne. Dzięki temu są w stanie skutecznie bronić naszych interesów przed wierzycielami oraz pomagać w dochodzeniu naszych praw w przypadku naruszeń.

Oddłużanie to proces długotrwały i wymagający, warto więc zaufać profesjonalistom, którzy poprowadzą nas przez ten trudny okres. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje nam nie tylko profesjonalną pomoc prawną, ale także wsparcie emocjonalne, które jest niezwykle ważne w takim czasie. Prawnicy z Kancelarii Oddłużeniowej doskonale rozumieją trudności związane z zadłużeniem i umieją doradzić oraz udzielić wsparcia moralnego swojemu klientowi.

Nasza skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu jest na wyciągnięcie ręki

Skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu jest niezbędna. Nie wszyscy znają się na temacie oddłużania. Nie wiedzą, co zrobić w momencie, kiedy otrzymają sądowy nakaz zapłaty. Nie potrafią postępować z windykatorami i nie wszyscy potrafią być spokojni. Dlatego zawsze staramy się wytłumaczyć, że w tego typu sprawach, jak oddłużanie potrzebni są profesjonaliści. Tłumaczymy, ponieważ wiemy, że skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu jest jak lekarstwo, które jest niezbędne do wyleczenia człowieka. Wiemy doskonale, że każdy człowiek ceni sobie spokój oraz chce żyć pełnią życia a nie siedzieć w kącie i zamartwiać się, co będzie jutro. W pewnym momencie wpadnie w depresję i dopiero wtedy zaczną się problemy. Mało jest ludzi, którzy potrafią albo próbują sobie odebrać życie, ponieważ długi zawładnęły nimi do takiego stopnia, że nie potrafią sobie sami z tym wszystkim poradzić? Nie chcemy takich sytuacji! Nasze społeczeństwo powinno być spokojne i radosne. Obywatele naszego kraju muszą mieć pomoc w tego typu sprawach. Wyciągamy do Was rękę.

Skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu

Właśnie wyciągnęliśmy rękę do jednej kobiety, która nie mogła już spać, jeść ani normalnie funkcjonować, ponieważ odbierając sądowy nakaz zapłaty miała przed oczami komornika i koniec świata. Absolutnie niepotrzebnie. Trafiła do nas. Wyjaśniliśmy jej wszystko krok po kroku, co ma robić, jak ma robić i jak w ogóle patrzeć na długi. Patrzmy na nie również przez pryzmat różowych okularów. Wiecie dlaczego? Dlatego, że skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu otwiera drzwi przed nowym życiem, tym bez długów.

Przejdźmy zatem do sedna sprawy: Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości. Nasza Klientka wreszcie mogła zacząć normalnie funkcjonować, normalnie jeść i normalnie spać. Człowiek niewyspany nie jest w stanie być oazą spokoju ani cieszyć się z nowego dnia. Nie ma na to siły. Naszej Klientce zmieniło się wszystko. Fajnie, że mogliśmy jej pomóc otworzyć nowy rozdział w jej życiu, życiu bez tych beznadziejnych długów.

Podsumowując, oddłużanie może być procesem trudnym i skomplikowanym, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, jaką oferuje Kancelaria Oddłużeniowa. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze prawa są chronione, a cały proces przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Prawnicy z Kancelarii Oddłużeniowej pomogą nam w znalezieniu skutecznych rozwiązań, które pozwolą nam na wyjście z długów oraz odzyskanie stabilnej sytuacji finansowej.


Zobacz: Bezpłatna pomoc osobom zadłużonym

Czy bezpłatna pomoc osobom zadłużonym w dzisiejszych czasach w ogóle istnieje? Jesteś zmęczony codziennym życiem w ciągłym stresie? Czujesz, że długi zaczynają przygniatać Twoje życie? Nie martw się! Bezpłatna pomoc osobom zadłużonym…

Zobacz też: Nakaz wydany na rzecz Svea

Właśnie odebrałeś nakaz wydany na rzecz Svea Ekonomi Cyprus? Nie dumaj nad nim za długo, ponieważ 14-sto dniowy termin na wniesienie sprzeciwu, biegnie nieubłaganie. Musisz uważać, aby się nie zagapić, ponieważ nawet…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu

Inna wygrana z Alektum Capital:

Skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget