Pożyczki bez zdolności kredytowej w sieci zadłużają

Obserwujemy, że w telewizji pojawia się mniej reklam, które zachęcają do zaciągania pożyczek. Jest to bardzo dobry trend, który jednak nie przekłada się na zmniejszenie liczy osób, które sięgają po tego typu finansowania. Oczywiście wszystkiemu winien jest Internet, w którym bez problemu znajdziemy wszystko, co chcemy. Istotnie pożyczki bez zdolności kredytowej w sieci mają się bardzo dobrze i jeszcze bardziej rozszerzają swoją ofertę. Z pewnością liczyliśmy, że po wprowadzeniu nowych limitów na koszty pozaodsetkowe, działalność firm pożyczkowych zostanie ograniczona. Niestety tak się nie stało, a w miejsce tych, które zamknęły swoją działalność, powstają nowe. Istotnie niektóre z nich są jak farbowane lisy i zmieniły tylko nazwę. Chociaż w przypadku naszej Klientki sprawę o zapłatę zainicjował wierzyciel wtórny, który nabył na drodze cesji jej dług, to przecież powstał on po zaciągnięciu chwilówki. W rezultacie reprezentowaliśmy pozwaną i wygraliśmy ten spór. Sąd wydał wyrok oddalający całe powództwo Ententa Collection.   

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
6.145,46 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej w sieci nie pomogą Ci wyjść z długów

Kiedy masz problemy ze spłatą posiadanych zobowiązań, nie szukaj pomocy finansowej w Internecie. Bezsprzecznie szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej w sieci nie okażą się lekarstwem na Twoje kłopoty. Z pewnością zaciągnięcie kolejnej, tylko spowoduje wzrost zadłużenia. Co z tego, że będziesz miał pieniądze, aby dokonać kolejnego refinansowania czy przedłużenia. Przede wszystkim w ten sposób pozbywasz się pieniędzy, a Twój dług nie zmniejsza się ani o grosz. Godnym uwagi jest fakt, że nie możesz ciągle dokładać sobie nowych pożyczek, ponieważ ta droga to kierunek w jeszcze większe długi. Istotnie firmy pożyczkowe tak Cię zadłużą, że także i one nie będą chciały pożyczać pieniędzy. Dlatego musisz zatrzymać się i pomyśleć, kto może tak naprawdę pomóc i zaradzić powstałej sytuacji. Niewątpliwe zespół naszych specjalistów w oddłużaniu jest gotowy, aby zaplanować i poprowadzić cały proces oddłużania.

My wiemy, że szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej w sieci są przyczyną powstawania coraz większych długów

Z pewnością nas nikt nie musi przekonywać, że szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej w sieci to prawdziwe ZŁO. Istotnie każdego dnia spotykamy się z wieloma ludzkimi dramatami, spowodowanym przez długi. Dlatego właśnie wielu traci znajomych, zdrowie, spychani są na boczny tor, a i bywa, że rozpadają się rodziny. Bez wątpienia nieprzemyślane, chaotyczne działania, które miały pomóc, powodują powstawanie jeszcze większych długów. Oczywiście jednym z głównych winowajców takiej sytuacji są właśnie pożyczki w Internecie, które tak łatwo można otrzymać. W związku z tym, zanim podejmiesz decyzję o zaciągnięciu kolejnego zobowiązania, skonsultuj się z naszą kancelarią oddłużeniową.

Zamykamy sprawę z powództwa Ententa Collection wyrokiem sądu oddalającym całe roszczenie powoda

A my tymczasem mamy za sobą kolejne oddłużanie procesowe, zakończone sukcesem. Reasumując, po wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty, sąd oddalił powództwo Ententa Collection.


Zobacz: Pomoc zadłużonym to misja naszej kancelarii oddłużeniowej
Zobacz też: Profesjonalna antywindykacja pozwoli Ci wyjść z długów

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pożyczki bez zdolności kredytowej w sieci

Inna wygrana sprawa z Ententa Collection:

pożyczki bez zdolności kredytowej w sieci