Sądowy nakaz zapłaty co robić? Zajmiemy się wszystkim

Wydano i doręczono sądowy nakaz zapłaty co robić w takiej sytuacji. Oczywiście sam nie wiele zdziałasz, ponieważ sprawa na tym etapie wymaga już pomocy mecenasów specjalizujących się w oddłużaniu. Istotnie na etapie nakazu wydanego przez E- sąd, możesz skutecznie wnieść sprzeciw, korzystając ze wzoru zamieszczonego na naszej stronie. Tak właśnie zrobił Pan Miłosz. Niewątpliwie wszystko uległo zmianie, gdy Invest Secure Silesia wniosła pozew do sądu rejonowego. Chociaż była to ta sama sprawa, jednak teraz nie wystarczyło napisać kilka słów, aby nakaz został uchylony. W związku z tym, że pozwany zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji, przekazał swoją obronę do Portalu Dłużnika. W wyniku podjętych czynności prawnych, zapadł wyrok oddalający w całości powództwo Invest Secure Silesia. Oddłużanie procesowe w tej sprawie zakończyliśmy pełnym sukcesem.   

Powód: Invest Secure Silesia Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.883,73 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Doręczono sądowy nakaz zapłaty co robić? Nie zamartwiaj się! Nasi mecenasi poprowadzą Twoje oddłużanie

Doręczono sądowy nakaz zapłaty co robić? Przede wszystkim najważniejsze, aby nie wpadać w panikę, gdyż w takim stanie nie podejmiemy właściwej decyzji. Oczywiście w pierwszej kolejności najlepiej będzie w takiej sytuacji skorzystać z konsultacji prawnej w naszej kancelarii prawnej. Istotnie od kilkunastu lat specjalizujemy się w oddłużaniu i nie ma ono przed nami żadnych tajemnic. Z pewnością ciągle doskonalimy swoje umiejętności i uaktualniamy wiedzą po to, aby podejmowane przez nas czynności jak najlepiej służyły Klientom. Dlatego, kiedy zostałeś pozwany o zapłatę, możesz śmiało skorzystać z naszego doradztwa i przekazać reprezentację w swojej sprawie. Bez wątpienia zrobimy wszystko, aby stanąć na wysokości zadania i skutecznie pomóc.

Invest Secure Silesia nie broni się przed wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty

Sądowy nakaz zapłaty co robić? W prezentowanej dzisiaj sprawie, podważyliśmy zasadność roszczenia Invest Secure Silesia. Z pewnością dzięki naszym umiejętnościom w oddłużaniu, obroniliśmy pozwaną przed zapłatą pretensji głównej wysokości 4.883,73 zł, ustawowych odsetek za opóźnienie i kosztów procesu.


Zobacz: Antywindykacja z naszą kancelarią to najlepszy wybór
Zobacz też: Kredyt z komornikiem pomoc

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

sądowy nakaz zapłaty co robić

Inna wygrana spawa z Inves Secure Silesia:

sądowy nakaz zapłaty co robić