• Home
  • Aktualności
  • Oddłużanie to walka z czasem. Przekaż je naszym specjalistom

Oddłużanie to walka z czasem. Przekaż je naszym specjalistom

W naszej kancelarii szukają pomocy prawnej osoby, które wpadły w długi. Bez wątpienia oddłużanie to walka z czasem, którą mogą wygrać ci, którzy wiedzą, co należy robić. Oczywiście mecenasi z Portalu Dłużnika doskonale znają się na swojej pracy i sprawę Pana Wojciecha, poprowadzili z pełnym profesjonalizmem. Istotnie mężczyzna został pozwany o zapłatę 6.151,00 zł przez Svea Ekonomi Cyprus. W związku z tym, że sąd doręczył mu nakaz zapłaty wydany na posiedzeniu niejawnym, musiał działać szybko. Chociaż mieszkał daleko od naszej siedziby w Łodzi, nic nie stało na przeszkodzie, aby przekazał do Portalu Dłużnika swoją sprawę. W rezultacie podpisaliśmy umowę i reprezentowaliśmy Klientka w sądzie. Konkludując, powództwo Svea Ekonomi Cyprus zostało oddalone w całości.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.151,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie to walka z czasem, którą najczęściej wygrywamy

Praca całego naszego zespołu, wymaga ogromnego zaangażowania. Niewątpliwie oddłużanie to walka z czasem, którą na szczęście w większości przypadków jesteśmy w stanie wygrać. Z pewnością prowadząc działania na rzecz Klientów, nie możemy zostawiać żadnych czynności na później. Ponieważ to „później” może zaważyć na przebiegu na przykład obrony procesowej, musimy działać tu i teraz. Przede wszystkim dotrzymywanie wszelkich terminów, pozwala na skuteczną obronę przed pozwami o zapłatę, która przecież pozwala na zmniejszanie zadłużenia. Bez wątpienia nieustannie ściągamy się z czasem, ale wiemy jak zorganizować pracę, aby wszystko działało jak należy. Istotnie nie możemy pozwolić sobie na najmniejsze uchybienia, ponieważ te mogą zaszkodzić naszym Klientom. Doskonale wiemy, że każda sprawa to odrębna historia konkretnego człowieka, który liczy na naszą pomoc i wsparcie.

Klient Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus

Jesteśmy zadowoleni z naszej pracy, ponieważ widzimy jak nasz Klient zmniejsza swoje zadłużenie. Istotnie i tym razem, zadziałaliśmy na jego korzyść. Sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie to walka z czasem

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Oddłużanie to walka z czasem