Doradca finansowy wskaże drogę prowadzącą do oddłużenia

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura pozwał Klientkę naszej kancelarii o zapłatę 6.472,23 zł. Z pewnością nasz doradca finansowy wskaże drogę do oddłużenia nie tylko Pani Beacie, ale wszystkim tym, którzy zwrócą się do nas po pomoc. W wyniku wniesionego przez pełnomocnika Klientki sprzeciwu od nakazu zapłaty, zapadł wyrok oddalający w całości powództwo Prokura. Przede wszystkim nie poddawaj się i działaj tak jak pozwana przez Prokura, czyli skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową. Bez wątpienia podczas konsultacji prawnej dowiesz się, jak Twoją sprawę widzi ekspert w oddłużaniu. Niewątpliwie przedstawi także możliwe najlepsze rozwiązanie i za[proponuje współpracę. Oczywiście decyzja, co dalej zrobisz, będzie należała wyłącznie od Ciebie. Jednak musisz widzieć, że nic nie zastąpi profesjonalnego wsparcia, które może zagwarantować procesowy sukces.     

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 6.472,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Doradca finansowy wskaże drogę, która powinieneś pójść chcąc wyjść z długów

Długi zniszczyły już wielu ludzi i nie pozwól na to, abyś i Ty został ich ofiarą. Z pewnością już sam fakt, że w nie wpadłeś spowodował, że każdy dzień jest prawdziwą drogą przez mękę. Bez wątpienia możesz to przerwać i my Ci w tym pomożemy. Oczywiście nasz doradca finansowy wskaże drogę do oddłużenia i będzie Ci pomagał, aż nie zamkniesz wszystkich długów. Niewątpliwie nigdy nie działamy po omacku, czy na przysłowiowego czuja. Istotnie podejmowane przez naszych mecenasów czynności prawne, poprzedzone są bardzo szczegółowymi analizami dokumentów i całej sytuacji Klientka. W związku z tym, podejmując się oddłużania, patrzymy na sprawy całościowo, dostosowując metody działania do potrzeb. Dlatego u nas możesz liczyć nie tylko na profesjonalizm, ale także na indywidualizację Twojego procesu wychodzenia z długów

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Prokura

Mądre planowanie podejmowanych działań oddłużeniowych, przełożyło się na sukces procesowy. Istotnie skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia Prokura. Sąd oddalił w całości powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doradca finansowy wskaże drogę

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Doradca finansowy wskaże drogę