Doradca finansowy wskaże drogę prowadzącą do oddłużenia

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura pozwał Klientkę naszej kancelarii o zapłatę 6.472,23 zł. Z pewnością nasz doradca finansowy wskaże drogę do oddłużenia nie tylko Pani Beacie, ale wszystkim tym, którzy zwrócą się do nas po pomoc. W wyniku wniesionego przez pełnomocnika Klientki sprzeciwu od nakazu zapłaty, zapadł wyrok oddalający w całości powództwo Prokura. Przede wszystkim nie poddawaj się i działaj tak jak pozwana przez Prokura, czyli skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową. Bez wątpienia podczas konsultacji prawnej dowiesz się, jak Twoją sprawę widzi ekspert w oddłużaniu. Niewątpliwie przedstawi także możliwe najlepsze rozwiązanie i za[proponuje współpracę. Oczywiście decyzja, co dalej zrobisz, będzie należała wyłącznie od Ciebie. Jednak musisz widzieć, że nic nie zastąpi profesjonalnego wsparcia, które może zagwarantować procesowy sukces.     

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 6.472,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Doradca finansowy wskaże drogę, która powinieneś pójść chcąc wyjść z długów

Długi zniszczyły już wielu ludzi i nie pozwól na to, abyś i Ty został ich ofiarą. Z pewnością już sam fakt, że w nie wpadłeś spowodował, że każdy dzień jest prawdziwą drogą przez mękę. Bez wątpienia możesz to przerwać i my Ci w tym pomożemy. Oczywiście nasz doradca finansowy wskaże drogę do oddłużenia i będzie Ci pomagał, aż nie zamkniesz wszystkich długów. Niewątpliwie nigdy nie działamy po omacku, czy na przysłowiowego czuja. Istotnie podejmowane przez naszych mecenasów czynności prawne, poprzedzone są bardzo szczegółowymi analizami dokumentów i całej sytuacji Klientka. W związku z tym, podejmując się oddłużania, patrzymy na sprawy całościowo, dostosowując metody działania do potrzeb. Dlatego u nas możesz liczyć nie tylko na profesjonalizm, ale także na indywidualizację Twojego procesu wychodzenia z długów

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Prokura

Mądre planowanie podejmowanych działań oddłużeniowych, przełożyło się na sukces procesowy. Istotnie skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia Prokura. Sąd oddalił w całości powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doradca finansowy wskaże drogę

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Doradca finansowy wskaże drogę

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy