• Home
  • Aktualności
  • Każda pożyczka bez zdolności kredytowej to złe rozwiązanie

Każda pożyczka bez zdolności kredytowej to złe rozwiązanie

Proszę Państwa uwierzcie nam, że każda pożyczka bez zdolności kredytowej to naprawdę zły pomysł. Oczywiście nie musimy o tym mówić pozwanej przez Ultimo Portfolio Investment, ponieważ sama przekonała się, do czego to ją zaprowadziło. Istotnie Pani Mariola chcąc ratować się z kłopotów finansowych zaciągnęła kilka takich zobowiązań. Z pewnością nasza Klientka już wyciągnęła wnioski i wie jak powinno wyglądać wychodzenie z długów. Przede wszystkim korzysta z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu i dzięki niej zmniejsza swoje zadłużenie. A wracając do sprawy prezentowanej dzisiaj, to zadziałaliśmy nader skutecznie. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.     

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.710,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Każda pożyczka bez zdolności kredytowej jest złym rozwiązaniem na Twoje długi

Wcale nie będzie przesady w tym, kiedy napiszemy, że dla większości naszych Klientów jesteśmy tą przysłowiową, ostatnią deską ratunku. Bezsprzecznie podejmujemy się powadzenia najtrudniejszych spraw, które zostały odrzucone w innych kancelariach prawnych. Chociaż jesteśmy dosłownie zasypani robotą, nie odmawiamy tym, którzy są w potrzebie. Z pewnością podczas rozmów z zadłużonymi wyjaśniamy, że każda pożyczka bez zdolności kredytowej w żaden sposób nie pomoże im wyjść z długów. Najważniejsze, aby zaprzestać dalszego zapożyczanie się i trzeba skupić się na redukcji istniejącego długu. Przede wszystkim należy działać mądrze, aby oddłużanie przynosiło oczekiwane rezultaty. Dlatego zawsze podkreślamy, że trzeba szukać pomocy w doświadczonych firmach oddłużeniowych, takich jak nasz Portal Dłużnika. Niewątpliwie działamy nieprzerwanie od wielu lat i wyprowadziliśmy na finansową prostą dziesiątki tysięcy Polaków.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Dobrze przemyślane oddłużanie procesowe, kończy się tak jak sprawa z powództwa Ultimo Portfolio Investment. Istotnie merytorycznie uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty, zadziałał na korzyść pozwanej. W rezultacie sędzia wydał wyrok, gdzie roszczenie wierzyciela wtórnego zostało oddalone w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Każda pożyczka bez zdolności kredytowej

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Każda pożyczka bez zdolności kredytowej