• Home
  • Aktualności
  • Oddłużanie procesowe z chwilówek z Kancelarią Oddłużeniową

Oddłużanie procesowe z chwilówek z Kancelarią Oddłużeniową

Nie ma nic gorszego dla zadłużonej osoby od poddania się i nie podejmowania działań w swojej obronie. Jak pokazują tysiące prowadzonych przez nas spraw, jak i ta prezentowana dzisiaj, można wygrać w sądzie sprawę o zapłatę. Z pewnością oddłużanie procesowe z chwilówek z mecenasami z Portalu Dłużnika, najpewniej zakończy się sukcesem. Przede wszystkim, tak jak pozwana przez Ultimo Portfolio Investment, musisz skontaktować się z naszą kancelarią i przedstawić swój problem. Z pewnością przeanalizujemy dokumenty sprawy i powiemy, co możemy dla Ciebie zrobić. Dlatego Pani Izabela najpierw skorzystała z konsultacji prawnej, a potem podpisała umowę i udzieliła nam pełnomocnictwa. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.500.00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie procesowe z chwilówek w naszej kancelarii, najczęściej kończy się sukcesem

Niestety nadal wielu zadłużonych po tym jak sprawa trafi do sądu, nie podejmuje obrony. Istotnie są przekonaniu, że na tym etapie już nic nie można zrobić. Oczywiście taki tok myślenia jest jak najbardziej błędny. Przede wszystkim wystarczy spojrzeć na nasza stronę i te tysiące wyroków, które tu prezentujemy. Z pewnością to powinno przekonać tych, którzy jeszcze wątpią w skuteczność działań prawnych. Oczywiście, aby podejmowane czynności przynosiły tak wspaniałe rezultaty, sprawami powinni zająć się mecenasi, którzy specjalizują się w sprawach związanych z długami. Bez wątpienia oddłużanie procesowe z chwilówek i innych długów w naszej kancelarii, prowadzone jest przez zespół ekspertów. Dlatego, kiedy zależy Ci na solidności i profesjonalizmie w oddłużaniu, zostań Klientem Portalu Dłużnika.

Bronimy w sadzie i Ultimo Portfolio Investment przegrywa proces o zapłatę        

Ponownie czynności prawne podjęte w sprawie o zapłatę, przyniosły sukces naszej Klientce. Istotnie skutecznie podważyliśmy zasadność powództwa Ultimo Portfolio Investment. W rezultacie sędzia wydał wyrok oddalający całe roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie procesowe z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Oddłużanie procesowe z chwilówek