Zaplanowany sprzeciw od nakazu zapłaty pomoże w obronie

Cały zespół Portalu Dłużnika niestrudzenie pomaga osobom, które wpadły w długi. Z pewnością także Pani Elżbieta znalazła u nas nie tylko wsparcie, ale także realną pomoc prawną. Istotnie kobieta została pozwana przez Ultimo Portfolio Investment i nawiązała z nami współpracę. Oczywiście prezentowana dzisiaj sprawa to nie pierwsza, w której reprezentujemy naszą Klientkę. Ponieważ Pani Ela wpadła w klasyczną spiralę zadłużenia, przed nami jeszcze dużo pracy, aby wróciła do finansowej równowagi. Jednak pocieszające jest to, że długów ubywa, a i tym razem może skreślić kolejną sprawę ze swojej listy długów. W wyniku podjęcia odpowiednich czynności prawnych, uzyskaliśmy najlepsze z możliwych rozstrzygnięć tego sporu. Sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.411,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Zaplanowany sprzeciw od nakazu zapłaty, pomoże w obronie przed podniesionym roszczeniem

Nasz zespół specjalistów w oddłużaniu nie zwalania tempa i ciężko pracuje, aby pomóc jak największej liczbie osób, które wpadły w długi. W związku z tym, przykładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom Klientów i nawet w trudnych chwilach nie zostawiamy ich samych. Bez wątpienia takowe się zdarzają, dlatego robimy wszystko, aby w przypadku wyroku zasądzającego sprawa nie trafiła do komornika. Z pewnością zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zadłużone osoby mogły poradzić sobie ze spłatą zasądzonego długu. Jednak na szczęście zdecydowana większość spraw jest rozstrzyganych na korzyść naszych Klientów. Bezsprzecznie przemyślany i zaplanowany sprzeciw od nakazu zapłaty, który wnosimy, odgrywa tutaj kluczową role. Dlatego, kiedy chcesz zapomnieć o swoich długach, skorzystaj z pomocy prawnej w oddłużaniu, której udzielą Ci mecenasi z Portalu Dłużnika.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa w sądzie z Klientką Portalu Dłużnika

Za nami sprawa z powództwa Ultimo Portfolio Investment i kolejna wygrana. Bez wątpienia dzięki naszym umiejętnościom w oddłużaniu, Pani Elżbieta może cieszyć się wygraną.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zaplanowany sprzeciw od nakazu zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Zaplanowany sprzeciw od nakazu zapłaty