• Home
  • Aktualności
  • Wychodzenie z długów to proces przez który Cię przeprowadzimy

Wychodzenie z długów to proces przez który Cię przeprowadzimy

Dla Pana Bartosza minęła już faza pożyczania, a zaczęło się oddłużanie. Istotnie zaczął rozrachunek z przeszłością i rozpoczął współpracę z naszą kancelarią Portal Dłużnika. Z pewnością zrozumiał także, że wychodzenie z długów to proces, który zajmie trochę czasu. Oczywiście jest dumny z siebie, że w końcu podjął męską decyzję i postanowił uporządkować swoje finanse. Chociaż dopiero zaczynamy oddłużanie naszego Klienta, już na początku osiągnęliśmy sukces. Bez wątpienia wygrana sprawa z powództwa Invest Incaso pokazała, że warto walczyć. Rzeczywiście po wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty, sąd rejonowy wydał wyrok oddalający w całości powództwo wierzyciela wtórnego. Niewątpliwie ta wygrana dodała Panu Bartoszowi siły do dalszej walki.

Powód: Invest Incaso S.A. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 3.677,64 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wychodzenie z długów to proces. Przejdziemy go razem z Tobą

Kiedy czytasz informacje w Internecie na temat oddłużania, czasami może wydawać się, że nie w tym nic trudnego, szczególnie, kiedy zajmuje się nim kancelaria prawna. Istotnie wielu zadłużonych, tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że wychodzenie z długów to proces, wymagający dużo wysiłku i czasu. Bezsprzecznie, kiedy chce się naprawdę pomagać, nie można podejść do tego tematu lekko. Z pewnością należy się skupić na każdej sprawie z osobna i zaplanować działania, które skutecznie pomogą zadłużonej osobie. Oczywiście nie zapominajmy, że zdarzają się niespodziewane zwroty akcji, gdzie trzeba szybko podejmować mądre decyzje. Bez wątpienia mamy i w takich sytuacjach doświadczenie i umiemy działać pod presją. W związku z tym, zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby podejmowane czynności, przynosiły wymierne korzyści naszym Klientom.

Wygrywamy w sądzie z Invest Incaso

Pomagamy naszemu Klientowi wyjść ze spirali zadłużenia. Dlatego reprezentowaliśmy go w sporze o zapłatę z powództwa Invest Incaso. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok na korzyść Pana Bartosza. Powództwo Invest Incaso upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wychodzenie z długów to proces

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

Wychodzenie z długów to proces