Kompetentne oddłużanie z chwilówek

Nie lekceważ listów poleconych, które doręcza Ci sąd. Bezsprzecznie lekkie podejście to tego typu korespondencji, może skończyć się egzekucją komorniczą, której mogłeś uniknąć. Dlatego też pozwana o zapłatę przez Recoverso, natychmiast zareagowała, kiedy sąd wraz z pozwem doręczył jej nakaz zapłaty. Oczywiście nawiązała współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową w Łodzi i przesłała mailem dokumenty do analizy. Z pewnością późniejsza konsultacja prawna przekonała Panią Karolinę, że możemy jej skutecznie pomów. W związku z tym, zawarła z nami umowę i udzieliła pełnomocnictwa. Z pewnością od tej chwili mogliśmy zgodnie z prawem, reprezentować naszą Klientkę przed sądem. Istotnie wdaliśmy się w spór, jednoznacznie wykazując, że powód nie miał podstaw, aby dochodzić zapłaty. Kompetentne oddłużanie z chwilówek zakończył wyrok oddalający powództwo.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 3.500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Kompetentne oddłużanie z chwilówek tylko z zespołem z Portalu Dłużnika

Jeżeli chcesz się bronić przed pozwami o zapłatę, nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka i działaj z profesjonalnym pełnomocnikiem. Oczywiście takiego znajdziesz w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Przede wszystkim nasz zespół tworzą osoby, które doskonale znają się na oddłużaniu. Niewątpliwie ta dziedzina nie ma przed nimi tajemnic. Dlatego jeżeli interesuje Cię kompetentne oddłużanie z chwilówek lub innych niezamkniętych zobowiązań, zapraszamy do naszej kancelarii. Z pewnością musisz wiedzieć, że nasze działania obejmują zadłużonych z całej Polski. W związku z tym, mieszkając w Bielsku- Białej, także możesz skorzystać z naszych usług. Zadzwoń, napisz, a dowiesz się, co należy zrobić i co możemy Ci zaoferować. W rezultacie pokierujemy wszystkim i zyskasz spokój oraz pewność, że Twoje oddłużanie zostanie poprowadzone przez prawdziwych ekspertów.

Skuteczne oddłużanie w sprawie z Recoverso

Mamy za sobą kolejne skuteczne oddłużanie. Bez wątpienia proces o zapłatę z powództwa Recoverso, zakończył się, tak jak przewidywaliśmy. Został wydany wyrok w całości oddalający powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompetentne oddłużanie z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Recoverso:

Kompetentne oddłużanie z chwilówek