Ponownie zasadna apelacja stała się udziałem naszego mecenasa. Tym razem sprawa dotyczyła pozwu o zapłatę, który został wniesiony przez Afori Collections. Oczywiście pozwana o 1.130,00 zł wyraziła zgodę, abyśmy dalej reprezentowali ją w sądzie II instancji. Bez wątpienia to właśnie osoba przeciw, której wniesione jest powództwo, decyduje o dalszym losie sprawy. Dlatego, kiedy przeanalizowaliśmy uzasadnienie po wydaniu wyroku zasądzającego, zasugerowaliśmy Pani Aleksandrze, że widzimy podstawy do apelacji. Kobieta bez wahania podjęła decyzję o wniesieniu środka zaskarżenia od wyroku wydanego przez sąd rejonowy. W związku podjęliśmy dalsze czynności prawne. Ponieważ wiedzieliśmy, co robimy, uzyskaliśmy dla naszej Klientki wspaniały wyrok. Sąd uwzględnił w całości wniesioną apelację, oddalając tym samy w całości powództwo Aforti Collections.
Powód: Aforti Collections S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.130,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I instancji, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu
Czy zawsze powinniśmy wnosić apelację po przegranej sprawie w sądzie I instancji?
W polskim prawie istnieje dwuinstancyjność sądów. Bez wątpienia ustawodawca daje szanse pozywanym, aby mogli dalej się bronić i dzięki temu „naprawiać” błędy, popełnione przy wcześniejszym orzekaniu. Dlatego w naszej pracy oddłużeniowej, bardzo często korzystamy z tego środka odwoławczego, kiedy zapada dla Klienta niekorzystny wyrok. Ale czy zawsze zalecamy taką drogę? Czy zawsze apelacja jest najlepszym rozwiązaniem? Oczywiście, że nie, bowiem bywają sprawy, w których jest zupełnie niezasadna. Przede wszystkim skupiamy się na tym, czy pozwany naprawdę ma szansę na zmianę niekorzystnego wyroku. Ponieważ najważniejsze jest dla nas to, aby naszych Klientów oddłużać, a nie zadłużać. Dlatego zawsze bardzo dokładnie analizujemy uzasadnienia wydanych wyroków i na ich podstawie oceniamy, czy wniesienie apelacji ma mocne podstawy.
Zasadna apelacja w sprawie o zapłatę z powództwa Aforti Collections
Dzięki przemyślanemu i mądremu działaniu, oddłużyliśmy naszą Klientkę. Zasadna apelacja w sprawie o zapłatę z powództwa Aforti Collections spowodowała, że jej dług ponownie się zmniejszył.
Więcej spraw z Aforti Collections znajdziesz TUTAJ
Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:
Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/