• Home
  • Aktualności
  • MiniCredit zwróci pieniądze nienależnie wpłacone przez klientkę

MiniCredit zwróci pieniądze nienależnie wpłacone przez klientkę

Chwilówka w MiniCredit została z wielkim trudem spłacona przez Panią Edytę. Po analizie dokumentów okazało się, że dokonywała sporo nienależnych wpłat. I właśnie o zwrot ponoszonych w ten sposób opłat, w imieniu naszej Klientki pozwaliśmy MiniCredit. Kolejny raz pokazaliśmy tym, którzy jeszcze wątpią w możliwość odzyskania pieniędzy od dawnego wierzyciela, że z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika, jest to możliwe. Poniżej prezentujemy wyrok wydany przez sąd, potwierdzający nasze słowa. MiniCredit zwróci pieniądze nienależnie wpłacone przez naszą Klientkę

Pozwany: MiniCredit Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.478,05 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie opłat za przedłużenia
Uzyskany efekt: Wyrok sądu nakazujący MiniCredit zapłatę 1,343,08 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Szybkie życie i szybkie pożyczanie

Czasy, w których żyjemy, charakteryzuje bardzo duże tempo związane z najróżniejszymi sferami naszego życia. Szybko chcemy dorosnąć, szybko chcemy zacząć zarabiać i szybko piąć się po szczeblach kariery. Także nasze wymagania co do codziennego życia są bardzo wysokie. Najlepiej jak mielibyśmy od razu co najmniej własne mieszkanie, bo przecież posiadanie samochodu jest teraz oczywistą sprawą. Jednak nie zawsze i nie dla wszystkich jednakowo świeci słońce. Niektórzy chcąc osiągnąć jak najszybciej odpowiedni status majątkowy, zapożyczają się na wszelkie dostępne sposoby.

Niestety i to robią szybko, wykorzystując do tego internet, który dostarcza konsumentom wiele możliwości, związanych z zaciąganiem  najróżniejszych pożyczek. Kiedy Klient jest w transie pożyczania i wydawania pieniędzy, zupełnie nie kontroluje, jakie ponosi koszty związane z szybkimi pożyczkami online. Także nie ma pojęcia jak jest wykorzystywany finansowo i obciążany opłatami, które są nienależne pożyczkodawcom. Dopiero, kiedy wpadnie w finansowy kocioł, przychodzi otrzeźwienie. Ci z zadłużonych, którzy szukają pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej, dowiadują się jak byli z premedytacją wykorzystywani. A my podejmując się oddłużania, wykorzystujemy wszystkie dostępne prawem narzędzia, by móc ich bronić przed pozwami i odzyskiwać niezasadnie pobrane pieniądze.

MiniCredit zwróci pieniądze

Mecenasi z Portalu Dłużnika skutecznie pomogli Pani Edycie. MiniCredit zwróci pieniądze, które nienależnie wpłacała przez dłuży czas.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

MiniCredit zwróci pieniądze

Telewizja Oddłużeniowa

x