Każdy może popaść w długi

Każdy może popaść w długi. Pokazuje to prezentowana dzisiaj sprawa z powództwa Eques Creditum. Dlatego Pan Zygmunt nie przypuszczał, że ten problem może dotknąć także jego. Chociaż dobrze prosperujący biznesmen, radził sobie wspaniale, jednak splot wydarzeń zaczął rzucać mu kłody pod nogi. W związku z tym problemy zaczęły się piętrzyć i stracił płynność finansową. Bez wątpienia wpłynęło to na podejmowanie chaotycznych decyzji finansowych oraz zadłużanie się w bankach i firmach pożyczkowych. Jeden z takich długów został sprzedany do Eques Creditum, które wniosło do sądu pozew o zapłatę 8.304,13 zł. Na szczęście Pozwany nie poddał się bez walki. Wdał się w spór i dziś prezentujemy wyrok. Sąd oddalił w całości powództwo Eques Creditum.  

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 8.304,13 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Każdy może popaść w długi

Nie patrz z politowaniem i, co gorsza nie szydź z osoby, która wpadła w długi. Nie znasz otoczki całej jej sytuacji i nie wiesz, dlaczego tak się stało. Z względu na to, nie oceniaj jej pochopnie. Z pewnością zamiast złych spojrzeń, potrzebuje wsparcia i dawki dobrej energii, aby mogła uporządkować swoje finanse. Dlatego też uważaj jak się zachowujesz, ponieważ sam nie wiesz, czy nie znajdziesz się w podobnej sytuacji.  Bądźmy życzliwi dla innych i nie zapominajmy, że każdy może wpaść w długi. Jest to trudny etap w życiu, którym można ogarnąć.

Skuteczna obrona w sprawie z Eques Creditum

Reprezentujemy i bronimy w sądach, negocjujemy, odzyskujemy pieniądze Klientów. Oczywiście wszystko robimy po to, aby pomagać im w wychodzeniu z długów. Godne uwagi jest to, że w większości prowadzonych spraw, oddłużanie procesowe kończymy uzyskując korzystne wyroki. Istotnie tak też stało się w prezentowanym dzisiaj sporze.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Każdy może popaść w długi

Każdy może popaść w długi