Skuteczna apelacja w sprawie z RK Recovery

Współpracujący z nami Mecenasi reprezentując w sądzie Pana Michała, bezpodstawność roszczeń RK Recovery, które dochodziło zapłaty 2.510.91 zł. Ale ta sprawa musiała oprzeć się o sąd II instancji, ponieważ w rejonie zapadł wyrok, uwzględniający całe powództwo. Zaskarżyliśmy niekorzystne orzeczenie, oczywiście dopiero po tym, kiedy zapoznaliśmy się z uzasadnieniem wyroku. Bez niego nie moglibyśmy dalej działać procesowo i przede wszystkim, nie uzyskalibyśmy wiedzy, co do podstawy wyroku sądu I instancji. Skuteczna apelacja w sprawie z powództwa RK Recovery, pozwoliła na wygranie tego sporu. Zapadł wyrok oddalający powództwo w całości, jak także przerzucono wszystkie koszty procesowe za obie instancje na RK Recovery.  

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.540,91 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I instancji, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczna apelacja musi mieć mocne podstawy

Trafianie kulą w płot może być dobrą zabawą. Ale oddłużenie nią nie jest i każde działanie, musi być przemyślane i zaplanowane. Nie ma tutaj miejsca na ignorancję, brak wyczucia i znajomości tematu. Stawka jest bardzo wysoka i niejednokrotnie ważą się losy nawet nie jednej osoby, ale całych rodzin. Dlatego, aby działać efektywnie w oddłużaniu nie tylko procesowym, należy zachowywać się odpowiedzialnie i przede wszystkim profesjonalnie. Na przykład skuteczna apelacja taką się okaże, kiedy zanim zaskarżymy niekorzystny wyrok wydany przez sąd rejonowy, uzyskamy pewność, że rzeczywiście mamy ku temu podstawy. Także od strony formalnej, trzeba spełnić wszystkie wymagane prawem zasady. Bez tego nie ma, co nawet myśleć o korzystaniu z tego środka odwoławczego, gdyż możemy tylko uczynić więcej szkody niż pożytku.

RK Recovery przegrywa w sądzie II instancji

Zawsze wniesiona przez apelacja powinna opierać się na solidnych podstawach. Nie inaczej było w sprawie z RK Recovery, gdzie sąd II instancji oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Więcej wygranych spraw z RK Recovery znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=rk+recovery&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna apelacja