Restrukturyzacja umowy w Banku Pekao

Restrukturyzacja umowy w Banku Pekao, stała się faktem. Prowadzone przez mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej negocjacje, zakończyliśmy podpisaniem porozumienia. Ugoda z Bankiem Pekao jest bardzo korzystna dla naszego Klienta, ponieważ po wymianie wielu pism, wywalczyliśmy porozumienie na spłatę pozostałego długu w miesięcznych ratach, których wysokość została zaproponowana przez Pana Oliwiera. Na początku bank nie chciał zgodzić się na raty w wysokości 400,00 zł, jednak odpowiednio poprowadzony dialog przez naszych mecenasów z działu negocjacyjnego, przełamał opór wierzyciela i doszliśmy do porozumienia. Podpisanie ugody i w związku z tym restrukturyzacja umowy kredytowej w Banku Pekao, odciążyła budżet naszego Klienta i pozwoli mu na terminowe wywiązywanie się z płatności.  

Powód: Bank Polska Kasa Opieki S.A. (Bank Pekao)
Wartość przedmiotu sporu: 9.407,93 zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Podpisanie ugody związanej z restrukturyzacją umowy kredytowej, pozwalającej na dalszą spłatę kredytu w wygodnych ratach

Duża ilość ugód może pogrążyć zadłużonego

Dlaczego wielu zadłużonych po podpisaniu z wierzycielami ugód na spłatę długów, pomimo tego nie jest w stanie się z nich wywiązać? Przyczyn jest kilka, ale najważniejsze zapewne będą te związane z wynegocjowanymi wysokościami rat, jak i też z ilością zawartych porozumień. Pamiętajmy, że aby nie ponosić dalszych konsekwencji prawnych, mających związek z tymi ugodami, trzeba się z nich wywiązywać. Ale, kiedy zawieramy je bez przemyślenia lub jest ich za dużo, niestety nadmiernie obciążają nasz budżet i nie jesteśmy w stanie, spłacać terminowo naszych długów.

Finalizujemy ugodę z Bankiem Pekao

Obniżenie wysokości comiesięcznych rat do wysokości 400,00 zł, jest wynikiem ugody na restrukturyzację umowy kredytowej, którą nasz Klient zawarł z Bankiem Pekao. Oczywiście bank nie od razu zgodził się na raty w takiej wysokości, ale negocjatorzy z naszej kancelarii oddłużeniowej nie składali broni i dalej prowadzili dialog. Nasza determinacja i wytrwałość opłaciły się, ponieważ restrukturyzacja umowy kredytowej w Banku Pekao, zakończyła się podpisaniem umowy ugody na takich warunkach, które były korzystne dla Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej.

Więcej udanych negocjacji znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/category/negocjacje-z-wierzycielami/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Restrukturyzacja umowy w Banku Pekao