Skuteczność w oddłużaniu i sprawy z Prokura

Potwierdzamy skuteczność w oddłużaniu, którą prezentują mecenasi z naszej kancelarii Portal Dłużnika, przedstawiając kolejne zamknięte już sprawy z Prokura. Dwie różne pozwane kwoty i dwa różne zakończenia sporów, ale każdy z nich jest korzystny dla naszych Klientów. W tym, gdzie dochodzono 7.427,44 zł, po naszej apelacji sąd obniża roszczenie do 2.947,97 zł, a w drugim powództwo upada w całości w I instancji.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.427,44, 1.030,11 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: Po apelacji w pierwszej sprawie dopłata 2.947,97 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, w drugiej powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów w obu sprawach

Utrzymujemy skuteczność w oddłużaniu na wysokim poziomie

Cały rynek finansowy jest ze sobą ściśle powiązany. Istnieją tutaj bardzo duże zależności.  Jeden podmiot daje paliwo drugiemu i biznes wspaniale się kręci. Bo przecież gdyby nie było banków, firm pożyczkowych, nie miałyby miejsca bytu firmy windykacyjne jak i podmioty zajmujące się obrotem wierzytelnościami ( długami). Jedno napędza drugie, łącznie z tym, że niektóre instytucje zajmujące się udzielaniem kredytów czy pożyczek, mają nawet swoich „ulubionych” wierzyciel wtórnych. Czasami bywa nawet i tak, że są oni powiązani kapitałowo z pożyczkodawcą. Wobec powyższego oficjalnie zmienia się wierzyciel, a tak w rzeczywistości, pieniądze pozostają w tym samym obiegu i zasilają konto tej samej spółki. Jak widać, nic nie bierze się z niczego, a sfera finansowa jest bardzo specyficzna i ze sobą powiązana. Trzeba wielu lat doświadczeń w pracy oddłużeniowej, aby umieć perfekcyjnie to wszystko rozgryźć i przede wszystkim skutecznie działać na rzecz tych, którzy wpadli w długi i szukają specjalistycznej pomocy prawnej. Mecenasi z Portalu Dłużnika posiadają potrzebne doświadczenie i dlatego ich skuteczność w oddłużaniu, nieustannie utrzymuje się na tak wysokim poziomie.

Skuteczność w oddłużaniu w sprawach z Prokura

Broniąc naszych Klientów w sprawach z Prokura potwierdzamy naszą skuteczność w oddłużaniu i uzyskujemy korzystne wyroki.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczność w oddłużaniu

Skuteczność w oddłużaniu