Pomoc prawna w sprawach z Profi Credit

Od wielu lat mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej w imieniu naszych Klientów toczą walkę w sądach, przeciwstawiając się, stosowaniu przez firmy pożyczkowe, niedopuszczalnych praktyk, prowadzących do drastycznego zawyżania kosztów udzielanych finansowań. Ponownie stanowczo zareagowaliśmy po tym jak pozwani przez Profi Credit o zapłatę 11.888,89 zł i 8.279,88 zł, zwrócili się do naszych specjalistów w oddłużaniu, kiedy odebrali z sądów nakazy zapłaty. Pomoc prawna w sprawach, które dzisiaj Państwu prezentujemy, okazała się nader skuteczna. Po podjętych przez nas działaniach, sądy oddaliły nienależne Profi Credit opłaty, którymi obciążono pozwanych. Zapadły korzystne wyroki, znacząco ograniczające powództwa Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.888,89 zł, 8.279,88 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 3.993,24 zł i 1.629,00 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Większość firm pożyczkowych łamie obowiązujące prawo

Zaciągając pożyczkę zakładamy, że instytucja finansowa, która przecież legalnie działa na terenie naszego kraju, będzie przestrzegała obowiązującego prawa. Wychodząc z tego założenia, podchodzimy z ufnością do oferowanych finansowań i nie przychodzi nam nawet do głowy, że interesy konsumentów mogą być łamane. Wielu Klientów, szczególnie podmiotów rynku pozabankowego, zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że większość tych firmy pożyczkowych ma za nic ustawowe limity, określające dopuszczalne koszty pozaotsetkowe. Nastawieni na maksymalny zysk, wykorzystują różne sposoby, zresztą niezgodne z prawem, aby wycisnąć ze swojego Klienta, ile tylko się da. A kiedy ten nie daje już rady, wnoszą pozwy do sądów i niestety w wielu przypadkach, zapadają wyroki zasądzające właśnie tam, gdzie pozwani nie podejmują się obrony. Dlatego nie dawaj przyzwolenia na takie nietyczne praktyki i broń się w sądzie ze specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu.

Pomoc prawna w sprawach z Profi Credit

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej bronią pozwanych o zapłatę. Pomoc prawna w sprawach z Profi Credit, której udzieliliśmy naszym Klientom, ponownie okazała się skuteczna. Zapłacą oni tylko należne długi, a wszystkie niezasadne opłaty, zostały oddalone przez sądy.

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc prawna w sprawach z Profi Credit

Pomoc prawna w sprawach z Profi Credit