Pozwy od Innovatio Risk Solutions

I znowu pożyczki zaciągnięte za pośrednictwem Internetu, przyczyniły się do tego, że Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej mieli sprawy w sądach. Pozwy od Innovatio Risk Solutions o zapłatę 7.693,18 zł, 4.487,69 zł i 3.846,30 zł, które stało się ich wierzycielem wtórnym, po tym jak na drodze cesji nabyło ich niespłacone do końca pożyczki. Jednak mieli to szczęście, że trafili ze swoimi sprawami do właściwej kancelarii, specjalizującej się w oddłużaniu i mogli liczyć na profesjonalną pomoc prawną. A jak nas znaleźli? Oczywiście pomógł im Internet, który wcześniej wpędził ich w długi. Znaleźli naszą stronę Portal Dłużnika i informacje potrzebne, aby się z nami skontaktować. Zadziałaliśmy w ich sprawach i jako pełnomocnicy, reprezentowaliśmy w sporach o zapłatę. Wygraliśmy. Sądy oddaliły w całości powództwa Innovatio Risk Solutions.

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 7.693,18 zł, 4.487,69 zł, 3.846,30 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Internet nie jest tylko źródłem kłopotów. Pomaga też w znalezieniu pomocy w oddłużaniu

Bardzo często piszemy o tym jak szybkie pożyczki, które są dostępne w Internecie, wpędzają konsumentów w długi. Wyłania się z tego obraz, że sieć jest siedliskie samego zła i kłopotów. W żaden sposób nie chcemy być zrozumiali opacznie, ale rzeczywiście nie ulega najmniejszej dyskusji, że pożyczki zaciągane online, najczęściej powodują wpadanie w spiralę zadłużenia, która jest najcięższą formą zadłużenia.  Jednak, jednocześnie dzięki Internetowi zdecydowana większość zadłużonych znalazła drogę do naszej kancelarii. Także i w tym przypadku przysłowiowy kij ma dwa końce. Z jednej strony jest przyczyną poważnych kłopotów finansowych, a z drugiej to właśnie za jego pośrednictwem, można znaleźć dla siebie pomoc w oddłużaniu.

Pozwy od Innovatio Risk Solutions zostają oddalone przez sądy

Pozwy od Innovatio Risk Solutions, dostarczyły nam wielu informacji, które mogliśmy wykorzystać, wnosząc zarzuty, wskazujące na niezasadność podniesionych roszczeń. Sędziowie orzekający w prezentowanych sprawach, zajęli stanowiska, wydając wyroki oddalające powództwa Innovatio Risk Solutions.

Więcej wygranych z Innovatio Risk Solutions znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=innovatio&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy od Innovatio Risk Solutions

Pozwy od Innovatio Risk Solutions