Cesje do Svea Ekonomi Cyprus

Pożyczkodawcy bardzo chętnie pozbywają się niewygodnych długów w przypadku, kiedy ich odzyskanie sprawia im trudności. Trafiają one do różnych podmiotów, które zajmują się obrotem wierzytelnościami. Po sfinalizowanej cesji, stają się wierzycielami wtórnymi i dochodzą zapłaty w sądach. W taki właśnie sposób cesje do Svea Ekonomi Cyprus, pozwoliły temu zagranicznemu podmiotowi, na wniesienie pozwów o zapłatę, którymi dochodzono 6.947,95 zł, 6.331,61 zł, 5.109,48 zł . Jednak te sprawy nie potoczyły się tak jak chciał powód, ponieważ pozwani zwrócili się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu do mecenasów z Portalu Dłużnika. My wiedzieliśmy, pod jakim kątem trzeba przeanalizować dostarczone nam dokumenty i znaleźliśmy w nich sporo braków. Wszystko wykorzystaliśmy we wnoszonych zarzutach. Sądy oddaliły w całości powództwa Svea Ekonomi Cyprus.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.947,95 zł, 6.331,61 zł, 5.109,48 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Była cesja? Twoje szanse na skuteczną obronę rosną

Pamiętaj, że kiedy Twój dług zostaje sprzedany na drodze cesji na rzecz innego podmiotu. Twoje szanse na skuteczną obronę zdecydowanie rosną nawet wówczas, kiedy udzielone finansowanie, rzeczywiście nie zostało spłacone. Cesje na rzecz wierzycieli wtórnych są kopalnią wiedzy dla naszych specjalistów w oddłużaniu, pod kątem szukania błędów popełnionych przez nabywającego wierzytelność. Wykorzystujemy je wnosząc zarzuty, pozwalające na wygrywanie spraw. Żeby było wszystko jasne, oczywiście są też cesje wykonane perfekcyjnie, gdzie nie ma, do czego się przyczepić, ale zdecydowanie tych wadliwych jest więcej.

Cesje do Svea Ekonomi Cyprus i wygrane sprawy w sądach

Można powiedzieć, że pożyczkodawcy zrobili naszym Klientom przysługę. Cesje do Svea Ekonomi Cyprus dostarczyły naszym ekspertom w oddłużaniu bardzo dużo argumentów, które mogli wykorzystać podczas obrony, przed podniesionymi roszczeniami. Nasze wprawne oczy nie ominęły najdrobniejszych błędów. To wszystko złożyło się nam w ładną całość i skutecznie wykazaliśmy w sądach, niezasadność dochodzonych procesowo przez Svea Ekonomi Cyprus długów. Po prostu takowe nie istniały.

Więcej wygranych spraw z Svea Ekonomi Cyprus znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=svea&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Cesje do Svea Ekonomi Cyprus

Cesje do Svea Ekonomi Cyprus

Cesje do Svea Ekonomi Cyprus