Fundusz sekurytyzacyjny Prokura przegrywa w sądzie

Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, przed całym światem trzymali w tajemnicy fakt, że wpadli w długi. Zamknęli się w swoim świecie z długami, ponieważ bali się odrzucenia i przez te lęki z miesiąca na miesiąc, pogłębiali swoje zadłużenie. W końcu przełamali się i wbrew swoim obawom, nie zostali sami, ale zyskali pomoc i wsparcie. Także, kiedy zwrócili się do naszych mecenasów po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu, przekonali się, że walka z długami jak najbardziej jest możliwa. Dzisiaj prezentujemy trzy sprawy naszych Klientów, w których Fundusz sekurytyzacyjny Prokura przegrywa: 6.737,16 zł, 6.544,24 zł i 6.375,16 zł. Kwoty roszczeń zbliżone, a wyroki wydane przez sądy identyczne. We wszystkich tych sporach, skutecznie wykazaliśmy nienależność dochodzonych długów. Sądy oddaliły w całości powództwa Prokura.   

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 6.737,16 zł, 6.544,24 zł, 6.375,16 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Nie zamykaj się w swoim świecie z długami, otwórz się na innych, a znajdziesz pomoc

Dłużniku nie zamykaj się w swoim świecie, w którym jesteś Ty, długi, wierzyciele, windykacja, pozwy, nakazy zapłaty i bardzo często komornik. Otwórz się na innych i powiedz o tym, co się stało swojej rodzinie lub osobie, którą darzysz zaufaniem. Nie trzymaj się kurczowo swojej tajemnicy, bo ona i tak prędzej czy później ujrzy światło dzienne, nawet bez Twojej woli. To, że wpadłeś w długi nie czyni Cię gorszym. Po prostu podjąłeś kilka błędnych decyzji, których konsekwencje teraz ponosisz. A to, że powiesz o tym, tylko pomoże w szybkim podjęciu dobrych decyzji.

Wpadłeś w długi? Razem z Twoimi bliskimi, pomożemy Ci się z nimi uporać.

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura przegrywa

No właśnie, dzięki temu, że pozwani przez Prokura nie trzymali w tajemnicy tego, że wpadli w długi, dzięki pomocy najbliższych, znaleźli naszą kancelarią i możemy ich oddłużać, wygrywając między innym z Prokura.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura przegrywa

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura przegrywa

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura przegrywa