Czy można odzyskać pieniądze od Alior Bank?

Kiedy do naszej kancelarii oddłużeniowej zadzwonił Pan Sylwester, zadał właśnie powyższe pytanie. Wspólnie z żoną mieli kredyt w Alior Banku i po jego spłacie, notabene wcześniejszej, nie mogli porozumieć się z bankiem co, do właściwego rozliczenia. Oczywiście w tej kwestii nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ale najpierw musieliśmy zobaczyć wszystkie dokumenty dostępne w sprawie. Bo przecież dopiero na ich podstawie, mogliśmy udzielić odpowiedzi adekwatnej do zadanego pytania. Kiedy już wszystko co było potrzebne mieliśmy w kancelarii, mogliśmy sprawę bardzo dokładnie przeanalizować i udzielić odpowiedzi. Patrząc poniżej na nakaz zapłaty wydany przez sąd, można się już domyślić jaka była nasza odpowiedź. Tak, można odzyskać procesowo pieniądze, nienależnie pobrane przez Alior Bank.

Pozwany: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.366,44 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie nienależnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty wydany przez sąd, zobowiązujący Alior Bank do zwrotu 6.366,44 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Nie chcesz na drodze porozumienia oddać naszym Klientom pieniędzy? Postaramy się, aby zmobilizował Cię do tego sąd

Jeżeli nie chcesz oddać Klientom Portalu Dłużnika nienależnych Ci pieniędzy po dobroci, zrobimy wszystko, aby zmobilizował Cię do tego sąd. Tak po krótcy możemy określić działania naszych mecenasów z działu odzyskowego, którzy specjalizują się  w sprawach związanych z odzyskiwaniem nienależnie pobranych pieniędzy przez banki, jak i te z sektora pozabankowego. Nie chcesz się porozumieć, zrobimy wszystko, aby nienależne dawnym wierzycielom pieniądzem wróciły do naszych Klientów.

Czy można odzyskać pieniądze od Alior Bank?

Alior Bank był naszym przeciwnikiem procesowym, ale tym razem to mecenasi z naszego działu odzyskowego pozwali w imieniu naszych Klientów o zwrot nienależnie pobranych opłat. Może bank liczył, że mu się upiecze, ale perfekcyjnie przygotowany pozew, musiał przynieść zamierzony efekt. Uzyskaliśmy nakaz zapłaty, który nie pozostawia złudzeń, kto komu jest winien pieniądze. To Alior Bank został zobowiązany do zwrotu 6.366,44 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i oczywiści wszystkimi kosztami związanymi z procesem.

Więcej wygranych spraw odzyskowych znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy można odzyskać pieniądze od Alior Bank