Getin Noble Bank musi oddać pieniądze

Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej zaciągnęli kilka lat temu kredyt w Getin Noble Banku.  udało się im spłacić zobowiązanie przed terminem określonym w umowie. Jeszcze wtedy dawali sobie radę finansowo, ale potem zaplątali się w długach. I kiedy zaczęli oddłużanie z pomocą naszych specjalistów, wróciliśmy do kredytu w Getin. I co się okazało? Ano nic innego jak to, że bank nie rozliczył się właściwie po wcześniejszej spłacie. Kiedy polubowne rozwiązanie sporu nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, wnieśliśmy w imieniu Klientów pozew o zapłatę 3.709.44 zł, bo tyle stanowiły w naszej ocenie należne im pieniądze. Uzyskaliśmy wyrok sądu nakazujący bankowi zwrot każdemu z nich po 1.847,67 zł. W związku z tym Getin Noble Bank musi oddać pieniądze, z których nie rozliczył się zamykając udzielony kredyt.  

Pozwany: Getin Noble Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.709,44 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Prawomocny wyrok sądu

Bank nie chce oddać pieniędzy po wcześniejszej spłacie kredytu? Po konsultacji prawnej podejmiemy się odzyskania należnych pieniędzy

Jeżeli wcześniej spłaciłeś kredyt i pomimo Twoich interwencji bank twierdzi, że nie jest Ci nic już winien, skorzystaj z naszej konsultacji prawnej. Przyglądniemy się umowie kredytowej i wszystko dokładnie przeanalizujemy oraz przeliczymy. Jeżeli pieniądze będą rzeczywiście należne, wystąpimy w Twoim imieniu o ich zwrot. Najpierw postaramy się zrobić to na drodze porozumienia, ale jeżeli wezwany będzie oporny, nie zawahamy się, aby procesowo odzyskać Twoje pieniądze.

Getin Noble Bank musi oddać pieniądze Klientom Portalu Dłużnika

Dzisiejsza sprawa procesowa z naszego powództwa z Getin Noble Bankiem, pokazuje jak kompleksowo podchodzimy do oddłużania. Nie tylko zajmujemy się długami, ale także sprawami zamkniętych zobowiązań. Pozwaliśmy bank, ponieważ ten nie rozliczył się tak jak powinien z Klientami, po tym jak Ci wcześniej spłacili kredyt. Wyrok wydany przez sąd, potwierdza zasadność naszego powództwa. Getin Noble Bank musi oddać pieniądze Klientom Portalu Dłużnika.

Więcej spraw odzyskowych znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Getin Noble Bank musi oddać pieniądze