Odzyskujemy przedłużenia z Vivus Finance

Wiemy, że po wielu nieprzyjemnościach jakie spotkały Cię ze strony pożyczkodawców, po spłacie pożyczki, chciałbyś jak najszybciej wymazać wszystko z pamięci i nie przypominać sobie koszmarnej windykacji i stresu związanego z procesami. Jednak zastanów się, czy nie warto pomyśleć, czy przypadkiem dawny wierzyciel nie jest tym razem Tobie winien pieniądze, tak jak to było w przypadku naszego Klientka. W jego imieniu mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, pozwał firmę pożyczkową Vivus o zapłatę długu w wysokości aż 13.647,00 zł. Całą wysokość podniesionego roszczenia, stanowiły opłaty za przedłużenie, które Pan Wiktor wnosił przez kilka lat. Uzyskaliśmy nakaz zapłaty wydany przez sąd, zobowiązujący do zapłaty dochodzonej przez nas kwoty. Od dłuższego już czasu skutecznie odzyskujemy przedłużenia z Vivus Finance.

Pozwany: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 13.647,00 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie opłat za przedłużenia
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty zobowiązujący Vivus Finance do zapłaty 13.647,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Opłaty za przedłużenia są niezgodne z prawem

Ciągle będziemy przypominali, że opłaty dokonywane na rzecz podmiotów rynku pozabankowego, których dokonujecie Państwo z tytułu przedłużeń, odraczając termin spłaty zaciągniętych pożyczek, są niezgodne z prawem. Wszystko byłoby pięknie, gdyby zmniejszały one Wasze zadłużenie. Wówczas nie mielibyśmy się o co przyczepić. Niestety tak się nie dzieje i stanowią one dodatkowy zysk dla firm pożyczkowych, które w ten sposób wpędzają swoich Klientów w jeszcze większe tarapaty finansowe, poprzez tak zwane rolowanie długów. Po zamknięciu zobowiązań, zachęcamy do pozywania o zwrot tego typu wpłat. Mecenasi z Portalu Dłużnika zajmą się wszystkim.

Odzyskujemy przedłużenia z Vivus Finance

Od dłuższego już czasu odzyskujemy przedłużenia z Vivus Finance. Tym razem wystąpiliśmy do sądu jako pełnomocnicy Pana Wiktora z pozwem o zapłatę przeciwko firmie pożyczkowej Vivus. Naprawdę było o co walczyć, ponieważ do zwrotu była bardzo pokaźna suma, stanowiąca opłaty wnoszone z tytułu przedłużeń. Mamy nakaz zapłaty, gdzie pretensja główna wynosi 13.647,00 zł i jesteśmy już bliżej niż dalej do odzyskania pieniędzy, które zostały pobrane od naszego Klienta niezgodnie z prawem.

Więcej wygranych spraw odzyskowych znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odzyskujemy przedłużenia z Vivus