Oddłużanie w sprawach z Prokura

Sytuacja finansowa naszych Klientów wcale nie musiała, aż tak bardzo się skomplikować. Ale wydawanie pieniędzy lekką ręką i korzystanie z łatwo dostępnych pożyczek w Internecie, spowodowało, że wydawało się im, że są niezniszczalni i mogą bezkarnie zaciągać, co rusz nowe zobowiązania. Dopadła ich pętla długów, z których niektóre zostały sprzedane do Prokura. Wierzyciel wtórny wniósł do sądów pozwy. Dochodził zapłaty 5.306,85 zł, 5.150,55 zł i 4.689,88 zł. Pozwani nie wpadli w panikę, kiedy odebrali z sądów nakazy zapłaty. Jako Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej doskonale wiedzieli, co mają robić w takich sytuacjach. Szybkie przekazanie e-mailem skanów pozwów i informacji związanych z pozwanymi długami, będącymi w ich posiadaniu, pozwoliło na zaplanowanie strategii działania. Oddłużanie w sprawach z Prokura znów przyniosło świetny efekt. Sądy oddalił w całości powództwa Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 5.306,85 zł, 5.150,55 zł, 4.689,88 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Skuteczne oddłużanie

Aby dać sobie szansę na skuteczne oddłużanie procesowe, pozwani o zapłatę długów nie mogą bać się szukać pomocy prawnej. I to nie byle jakiej pomocy prawnej, ale takiej, która będzie wiedziała, jak podejść do spraw o długi. Jeżeli zadłużony znajdzie kancelarię, w której pracują mecenasi, którzy nie udają, ale naprawdę specjalizują się w oddłużaniu i dobro Klientka jest dla nich na pierwszym miejscu, może mieć pewność, że jest tam gdzie powinien. Wiemy, że nie zawsze udaje się za pierwszym razem trafić do właściwego miejsca. Jednak chwała im za to, że uczą się na błędach w końcu znajdują to odpowiednie. Cały zespół naszego Portalu Dłużnika tworzą wysoce wyspecjalizowani w oddłużaniu eksperci, którzy znają się na tym, co robią jak mało kto.

Oddłużanie w sprawach z Prokura

Skuteczne oddłużanie procesowe w sprawach z Prokura, które dzisiaj prezentujemy, nie obeszło się bez naszych mecenasów. To oni wygrali dla pozwanych spory w sądach.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w sprawach z Prokura

Oddłużanie w sprawach z Prokura

Oddłużanie w sprawach z Prokura

Telewizja Oddłużeniowa

x