Sądy oddaliły powództwa Svea

Nie ma nic gorszego dla osoby, która wpadła w długi niż strach, nad którym nie jest w stanie zapanować i uważa, że nie ma już dla niej ratunku. A jak widać, pomoc prawna w oddłużaniu istnieje i co najważniejsze, w wydaniu naszych specjalistów z Portalu Dłużnika, jest skuteczna. Pokazują to chociażby prezentowane sprawy z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, w których broniliśmy naszych Klientów. Sądy oddaliły powództwa Svea w całości.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 4.319,42 zł, 4.153,68 zł, 1.028,13 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Strach nie pomoże Ci w oddłużaniu. Musisz nad nim zapanować

Nie ma nic gorszego dla osoby, która wpadła w długi niż strach, nad którym nie jest w stanie zapanować. To przez niego wielu zadłużonych trzyma w tajemnicy swoje problemy finansowe, wpędzając się w coraz większe długi. To przez strach, wielu nie podejmuje się obrony przed wydawanym przez sądy na rzecz pozywających nakazami zapłaty, skazując się w konsekwencji na egzekucję komorniczą, której przecież tak bardzo chcieli uniknąć. To w końcu przez ten strach, popadają w różne choroby, które mogą okazać się tragiczne w skutkach. A przecież temu wszystkiemu można zaradzić i wcale długi nie muszą skazać człowieka na marne życie lub to, co najgorsze, odebranie sobie tego życia. Każdy, nawet ten, który przez lekkomyślność wpędził się w długi, powinien dostać szansę, aby to naprawić. I tą szansą dla wielu okazuje się cały zespół naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Ratujemy zadłużonych z sytuacji, które wyglądały na beznadziejne. A jednak po spokojnej analizie wszystkich długów, ustaleniu planu oddłużania, tysiącom z nich byliśmy w stanie już skutecznie pomóc.

Sądy oddaliły powództwa Svea

Pomoc prawna udzielona przez mecenasów z Portalu Dłużnika w sprawach z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, okazała się wybawieniem. Wygrali oni dla naszych Klientów prezentowane spory.

Więcej wygranych z Svea Ekonomi Cyprus znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=svea&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sądy oddaliły powództwa Svea

Sądy oddaliły powództwa Svea

Sądy oddaliły powództwa Svea