Spółka Lejen przegrywa w sądzie

Spółka Lejen skupująca długi, od czasu do czasu przypomina, że też ma coś do powiedzenia na rynku obrotu wierzytelnościami i wnosi do sądów pozwy. W dzisiejszej sprawie to właśnie ta spółka pozwała Pana Tadeusza o zapłatę 7.987,13 zł. Pomimo, że nie jest wielkim graczem na tym rynku, w żaden sposób nie można lekceważyć wydawanych na jej rzecz nakazów zapłaty, ponieważ w niczym nie różnią się od tych na przykład dla Ultimo. I jeden i drugi pozostawiony sam sobie, może zaprowadzić pozwanego do komornika. Ale Pan Tadeusz nie czekał z założonymi rękami, tylko zwrócił się do mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika po pomoc prawną. Sprawa zakończyła się naszą wygraną. Sąd oddalił w całości powództwa Lejen, a my oddłużyliśmy naszego Klienta. 

Powód: Lejen Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 7.987,13 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Jeżeli wpadłeś w długi to zapamiętaj, że nie musisz być na nie skazany do końca życia

Bardzo chcemy, aby wszyscy zadłużeni zmienili punkt widzenia na sytuację, w której się znaleźli. W żadnym wypadku nie powinni myśleć, że nic i nikt nie będzie w stanie tego zmienić i udzielić im pomocy, bo przecież nie znajdą nikogo, kto by spłacił ich wszystkie długi. Tak błędnie pojęte oddłużanie, właśnie sprawia, że wielu zamyka się w swoim świecie, wegetując z długami i komornikiem. A wcale tak nie musi, a nawet nie powinno być. Nikt nie powinien tak żyć i są sposoby, pozwalające na skuteczne wychodzenie z długów bez kolejnego pożyczania, czy szukania sponsora, który wszystko spłaci. Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika poprowadzą Twoje oddłużanie, bez udzielania pożyczek, ponieważ znają inne skuteczne sposoby, pozwalające na wychodzenie z długów.

Spółka Lejen przegrywa kolejną sprawę

Spółka Lejen przegrywa kolejną sprawę. Dzięki temu oddłużamy naszego Klienta. Robimy kolejny krok, zmniejszający zadłużenie Pana Tadeusza.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spółka Lejen

Telewizja Oddłużeniowa

x