• Home
  • Aktualności
  • Pozwy IFA Finance Designated Activity Company oddalone w całości

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company oddalone w całości

Mamy kolejny przykład, że pozywający nie segreguje zakupionych długów na te, o które opłaca mu się pozywać i na te bez większej wartości. Zakłada, że każda nabyta wierzytelność, ma przynieść zysk. I niestety tak się nadal dzieje, ponieważ wielu nie broni się przed pozwami. Dzisiaj prezentujemy roszczenia IFA Finance Designated Activity Company, na jakże różne kwoty. Jedno to 2.879,84 zł, drugie tylko 519,03 zł i jak widać, pozwane kwoty nie miały znaczenia, aby powstrzymać wierzyciela wtórnego przed wniesieniem pozwów. W przypadku Pani Karoliny i Pani Aliny pozwy IFA Finance Designated Activity Company zostały oddalone w całości. Ale stało się tak, ponieważ kobiety są Klientkami naszej kancelarii oddłużeniowej i mogły liczyć na specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu.

Powód: IFA Finance Designated Activity Company
Wartość przedmiotu sporu: 2.879,84 zł, 519,03 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wierzyciel uważa Cię z dłużnika? Nie unikniesz pozwu i wysokość długu nie będzie miała tutaj znaczenia

Jeżeli Twój pożyczkodawca uważa Cię za swojego dłużnika, nie masz co liczyć, że może nie wniesie pozwu do sądu, gdzie będzie dochodził zapłaty. I zapamiętaj, że wysokość długu nie będzie miała znaczenia. Zostaniesz pozwany nawet o 200 zł, jeżeli nie przez pierwotnego wierzyciela to tego wtórnego, który nabył Twój dług na drodze cesji. Nie ma znaczenia wysokość roszczenia, ani o ironio nawet to, czy jest ono zasadne. Może sytuacja wyglądałaby inaczej, gdyby większość pozywanych posiłkowała się specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu. Wówczas pozywający prawdopodobnie, rozsądniej podchodziliby do pozywania. Ale niestety tak nie jest, ponieważ nadal nieliczni korzystają z tego typu pomocy, a podmioty rynku finansowego mają dzięki temu bogate żniwa.

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company

Wierzyciel wtórny IFA Finance Designated Activity Company nie zainkasuje od Klientek Portalu Dłużnika pieniędzy. Dzięki naszej skutecznej obronie oba pozwy zostały oddalone w całości.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z IFA Finance Designated Activity Company! Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=ifa&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company