Korzystny wyrok w sprawie Eques Creditum

Gdyby nie działania prawne podjęte przez mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, Pani Renata musiałaby zapłacić Eques Creditum nie 3.742,91 zł, a 8.478,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie od tej kwoty i kosztami procesowymi. A to bardzo powiększyłoby jej dług, ze spłatą którego miałaby ogromne problemy. Zapewne skończyłoby się to egzekucją komorniczą. Ale dzięki naszej pomocy prawnej, tak się nie stanie. Udało się nam znacznie ograniczyć dochodzone roszczenie, bo aż o 4.735,09 zł na samej pretensji głównej. Uzyskaliśmy w sądzie korzystny wyrok w sprawie Eques Creditum, a zasądzona kwota jest w zasięgu finansowym naszej Klientki.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 8.478,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału pożyczki 3.742,91 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Poduszka finansowa jest bardzo ważna podczas oddłużania

Wielokrotnie piszemy w artykułach zamieszczanych na stronie Portal Dłużnika, należącej do naszej kancelarii oddłużeniowej, że każdy kto podejmuje decyzję o oddłużaniu, powinien poważnie pomyśleć o zbudowaniu sobie tzw. poduszki finansowej. Zawsze zwracamy na to uwagę, szczególnie podejmując się obrony w niejednoznacznych sprawach, gdzie pozwany musi liczyć się z częściowa zapłatą podniesionego roszczenia, a w przypadku przegrania sprawy, pokryciem wszystkich kosztów. Oddłużanie prowadzone nawet przez tak wyspecjalizowany zespół jak nasz, nie może zagwarantować, że wspomniane wcześniej sytuacje, nie będą miały miejsca.

Dlatego jeżeli poważnie podchodzisz do swojego oddłużania, słuchaj tego o czym mówimy i w jaki sposób chcemy Cię zabezpieczyć. My wiemy najlepiej jak to wygląda. Lepiej dmuchać na zimne i posiadać awaryjne pieniądze.

Korzystny wyrok w sprawie Eques Creditum

Jeżeli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie wpadłeś w długi i szukasz informacji jak się z nich wyzwolić. Zapewniamy Cię, że jesteś we właściwym miejscu, a nasi mecenasi zajmą się Twoim oddłużaniem, tak jak działają w sprawach naszej Klientki. Mamy kolejny korzystny wyrok w sprawie Eques Creditum. Tym razem sąd ograniczył powództwo o blisko 5 tysięcy złotych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Korzystny wyrok w sprawie Eques Creditum

Telewizja Oddłużeniowa

x