Cesja do RK Recovery i powództwo oddalone w całości

Dowiedziałeś się, że zmienił Ci się wierzyciel dopiero, kiedy sąd doręczył Ci nakaz zapłaty? To nie powinno zmienić Twojego stanowiska do pozwanego długu. Sam nie zniknie, tylko Ty musisz podjąć odpowiednie kroki, aby móc bronić się przed dochodzonym roszczeniem. Jeżeli skontaktujesz się z naszą kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika i przekażesz swoją sprawę, to nasi mecenasi dalej wszystkim pokierują. Ty będziesz musiał, tak jak zrobiła to Pani Bożena, dostarczyć wszystkie posiadane dokumenty, a reszta już będzie leżała po stornie naszych ekspertów w oddłużaniu. I może będziemy mogli i Tobie przekazać wspaniałą wiadomość, jaką usłyszała od nas Klientka. Wdaliśmy się w spór z wierzycielem wtórnym w wyniku czego, sąd wydał wyrok oddalający powództwo w całości. Ponownie cesja do RK Recovery okazała się najlepszym prezentem od losu.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.071,59 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zmiana wierzyciela? To może być dla Ciebie dobra wiadomość

Nie stresuj się tak bardzo, kiedy dowiadujesz się, że Twoje niespłacone zobowiązanie zostało sprzedane i zmienił Ci się wierzyciel. Nie ma znaczenia czy dług pochodził z kredytu udzielonego przez bank, czy pożyczki zaciągniętej w instytucji pozabankowej. Bezdyskusyjnie akurat dla Ciebie jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ szanse na uzyskanie w sądzie korzystnego wyroku znacząco wzrosły. Oczywiście musisz się bronić z pomocą mecenasów specjalizujących się w oddłużaniu, takich jak Ci, którzy pracują w naszej kancelarii Portal Dłużnika. Tak to bywa, że po cesji (sprzedaży długu) istnieje duże prawdopodobieństwa, że nawet przy niespłaconej pożyczce, będzie możliwe oddalenie roszczenia w całości. My wiemy jak to zrobić i na co zwrócić uwagę, analizując dostarczone przez sąd dokumenty.

Cesja do RK Recovery  i wygrywamy proces

Kiedy dokumenty w sprawie z powództwa RK Recovery znalazły się w naszej kancelarii oddłużeniowej, wiedzieliśmy, że możemy oddłużyć naszą Klientkę. Tak też się stało. Wygraliśmy w sądzie z wierzycielem wtórnym, a głównym zarzutym była wadliwa cesja do RK Recovery.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Cesja do RK Recovery

Telewizja Oddłużeniowa

x