Jeżeli zostałeś pozwany przez spółkę Nobiles 2, musisz się bronić i to ze specjalistyczna pomocą w oddłużaniu. Nobiles 2 jest trudnym przeciwnikiem procesowym i w żadnym wypadku nie masz z nim szans, próbując działać na własną rękę. Mecenasi z Portalu Dłużnika muszą się dużo napracować, aby bronić naszych Klientów przed roszczeniami tego podmiotu. Więc tym bardziej reprezentując się sam, nie będziesz miał szans na pozytywne zakończenia sporu. Nasza Klientka przekazując swoją sprawę z powództwa Nobiles, nawet nie zdawała sobie sprawy, jak poważna jest jej sytuacja. Ale na szczęście udało się nam skutecznie pomóc i wygraliśmy dla niej w sądach obu instancji. Sąd w całości oddalił apelację Nobiles.

Powód: P.U.H. Nobiles 2 s.c.
Wartość przedmiotu sporu: 3.484,43 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji Nobiles 2 w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Klienci Portalu Dłużnika nie zdają sobie sprawy z ogromu pracy, jaką podejmujemy wyprowadzając ich z długów

To, że wychodzenie z długów dla zadłużonego jest bardzo trudne wie każdy, kto kiedykolwiek zetknął się z tym problemem. Jednak nie wszyscy zadłużeni korzystający ze specjalistycznej pomocy prawnej mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej, zdają sobie sprawę, że dla całego zespołu prowadzącego oddłużanie, także nie jest to lekka praca. Tak proszę Państwa, oddłużaniem konkretnego Klienta, a szczególnie takiego, który wpadł w spiralę zadłużenia, nie zajmuje się tylko jeden mecenas. Aby cały proces przebiegał zgodnie z ustalonym planem i z najmniejszymi stratami po drodze, do działania włącza się wielu ekspertów z różnymi specjalizacjami zawodowymi. Stawiają czoła wielu problemom, które rozwiązują, aby nasi Klienci mogli wychodzić z długów.

Sąd w całości oddalił apelację Nobiles

Trudny proces z Nobiles 2, ciągnący się przez dwie instancje po apelacji wniesionej przez pozywającego, w końcu dobiegł końca. I to szczęśliwe zakończenie mogło zaistnieć, dzięki naszej specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Sąd w całości oddalił apelację Nobiles 2.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sąd w całości oddalił apelację Nobiles