Czy ma znaczenie z jakiego źródła pochodzi dług, który został postawiony w stan wymagalności i pozwany? Czy można powiedzieć, ze jeden dług jest lepszy, a drugi gorszy? Absolutnie nie można segregować długów, ponieważ każdy z nich może narobić nam wiele krzywdy z egzekucją komorniczą włącznie. Ale jedno warto zaznaczyć, że obrona przed nakazami zapłaty jest kluczowa dla wychodzenia z długów. Dzięki temu, że Pan Mikołaj zgłosił się do nas o pomoc, mogliśmy pomóc w sprawie z powództwa operatora sieci komórkowej T- Mobile. Znaleźliśmy wiele istotnych punktów zaczepienia, pozwalających na ustalenie linii obrony. Efekt tych działań był do przewidzenia. Sąd w całości oddalił powództwo T- Mobile.

Powód: T-Moblie Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.230,01 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie pozwalajmy długom żyć własnym życiem

W żadnym wypadku nie pozwalajmy długom zawładnąć naszym życiem, ponieważ zmienią je w jedną wielką udrękę. Podobnie przez naszą zachowawczość, sami nie karmy ich, pozwalając, aby rosły w siłę i żyły własnym życiem. Nie dzielmy je także na te ważne i ważniejsze, mniejsze czy większe. Każdy z nich pozostawiony samemu sobie, może zaprowadzić nas do komornika.

Stało się i masz długi, więc teraz zrób wszystko, aby mądrze sobie z nimi poradzić. Właściwie obrana droga w oddłużaniu, będzie jedyną słuszną, jaką na tym etapie powinieneś pójść. Nie pozwalaj długom, żyć własnym życiem i skorzystaj ze specjalistycznej pomocy w oddłużaniu w naszej kancelarii Portal Dłużnika.

Obrona przed nakazami zapłaty ma sens

Długi naprawdę są do okiełznania. Wiedzą o tym Ci z Państwa, którzy byli lub aktualnie są Klientami naszej kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu. Tym razem wzięliśmy pod lupę dług dochodzony procesowo przez T- Mobile. Jak widać po wyroku wydanym przez sąd, był on nienależny pozywającemu. Obrona przed nakazami zapłaty ma sens i kolejny raz to udowodniliśmy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Obrona przed nakazami zapłaty