Sąd oddalił w całości pozew

Dług Pana Witolda w Yes Finance zgodnie z wydanym przez sąd nakazem zapłaty miał wynosić 5.136,16 zł. Nasz Klient wcale nie wypierał się, że na platformie banknot.pl skorzystał z linii pożyczkowej, oferowanej na tej stronie. Jednak kwota widniejąca na nakazie nieźle go przestraszyła. Postanowił skorzystać z pomocy prawnej w oddłużaniu mecenasów z naszej kancelarii Portal Dłużnika. A my jak zawsze podeszliśmy do sprawy profesjonalnie. Po analizie dokumentów stwierdziliśmy, że jest duża szansa na wykazanie niezasadności roszczenia. Teraz pozostało to udowodnić. Zrobiliśmy to perfekcyjnie i sąd oddalił w całości pozew Yes Finance.

Powód: Yes Finance S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.136,16 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dłużnik zwraca się o pomoc w jednej sprawie i zostaje z nami na dłużej

Nie należą do rzadkości sytuacje, kiedy osoby zadłużone zwracają się do Portalu Dłużnika o pomoc w jednej sprawie, w której właśnie odebrali nakaz zapłaty i widząc jak działamy, postanawiają przekazać naszym specjalistom całościowe oddłużanie. Cieszymy się, że tak to wygląda i wielu obdarza nasz zespół ekspertów zaufaniem. Dzięki temu dają sobie szansę na realne wyjście z długów. Tylko pomoc prawna prawdziwych specjalistów w oddłużaniu, a tylko tacy pracują w naszej kancelarii, pozwala na opanowanie zadłużenia i w dalszej perspektywie, rozpoczęcie spokojnego życia bez wierzycieli, windykacji i nakazów zapłaty.

Sąd oddalił w całości pozew

Skutecznie wykazaliśmy w sądzie, że nasz Klient nie był dłużnikiem Yes Finance. Decyzja o podjęciu współpracy z naszą kancelarią oddłużeniową,  była milowym krokiem w jego życiu. Sąd oddalił w całości pozew w prezentowanej dziś sprawie, ale zajęliśmy się też innymi długami Klienta. Teraz zyskał pewność, że jego oddłużaniem zajmą się specjaliści w tej dziedzinie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sąd oddalił w całości pozew

Telewizja Oddłużeniowa

x