Skutecznie oddłużyliśmy kolejną osobę

Jesteś zadłużony i już wiesz, że Twoja sytuacja finansowa wymknęła się spod kontroli? Zdałeś sobie sprawę, że zupełnie nad tym wszystkim nie panujesz? Nie załamuj się, ponieważ specjaliści w oddłużaniu z naszej kancelarii prawnej będą mogli Ci pomóc, tak jak to robią w przypadku pętli zadłużenia, w która wpadła Pani Elżbieta. Zanim została Klientką Portalu Dłużnika też myślała, że nastał na nią koniec. A jednak pokazaliśmy jej drogę, którą razem z nami podąża. Wyprowadzamy ją z długów. Dzisiaj wygrana sprawa z powództwa funduszu sekurytyzacyjnego Raport. Skutecznie oddłużyliśmy naszą Klientkę na 3.833,24 zł. Tyle wynosiła pretensja główna, której domagał się wydanym nakazem zapłaty pozywający. A po naszych działaniach prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Raport, obciążając fundusz wszystkimi kosztami związanymi z procesem.

Powód: Raport NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 3.833,24 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zrozumiałeś, że długi Cię przerosły? Zwróć się po specjalistyczna pomoc w oddłużaniu do Portalu Dłużnika

Proszę Państwa, zanim dłużnik zrozumie, że jego sytuacje jest beznadziejna, często trwa to zdecydowanie za długo. Do tego momentu zdąży jeszcze znacznie powiększyć swoje zadłużenie, zaciągając nowe pożyczki na spłatę już posiadanych. Takie postępowanie daje iluzję panowania nad finansami. Dopiero moment, kiedy zadłużona osoba w końcu zrozumie, że już dalej tak się nie da jest tym, który u wielu okazuje się punktem zwrotnym. Wówczas nie szukają już następnych chwilówek, tylko zwracają się w stronę poszukiwania specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. I tak znajdują Portal Dłużnika i rozpoczynają wychodzenie z długów.

Skutecznie oddłużyliśmy kolejną Klientkę

Naszą Klientkę długi postawiły pod ścianą. Nie poddała się, postanowiła z pomocą specjalistów w oddłużaniu z naszej kancelarii prawnej, uporządkować swoje finanse. Obroniliśmy ją przed kolejnym powództwem. Tym razem pozew Raport upadł w całości w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skutecznie oddłużyliśmy

Telewizja Oddłużeniowa

x